EL
Šis kurss palīdzēs noteikt efektīvas līderības veidus, kas spētu rast risinājumus vietējām, nacionālām un globālām 21. gadsimta problēmām.
EM
Efektīvas tikšanās - kurss, kas uzsver to, ka nodaļām ir jābūt radošām, organizējot sapulces.
SR
Šis kurss ilgst aptuveni 4 stundas un ir paredzēts, lai veicinātu aktīvu pilsoņu izpratni par to, ka cilvēki ir atbildīgi pret savu kopienu un apkārtējo vidi.
PM
Projektu vadība - projektu plānošana, ieviešana un novērtēšana, izmantojot JCI aktīva pilsoņa (Active Citizenship Framework - ACF) ietvaru.
NE
JCI Networking ir apmācības par to, kā spēt pārvērst personīgos kontaktus par ilglaicīgām, uzticamām un produktīvām attiecībām.
PR
Presenter - JCI Efektīvas prezentācijas kurss - ir vienas dienas apmācības, kuru fokuss ir efektīvas prezentācijas radīšana un pasniegšana.
IM
JCI Impact kurss ir domāts tiem JCI biedriem un interesentiem, kas vēlas kļūt par aktīviem pilsoņiem un radīt ilgtspējīgas pozitīvas pārmaiņas savā kopienā.
AD
JCI Admin kursu iesakām apmeklēt ikvienam JCI biedram un interesentam, kas plāno kļūt par nodaļas (vietējās organizācijas - LOM) valdes pārstāvi vai būt par līderi nodaļas ietvaros.
AC
JCI Achieve kurss izmanto diskusijas un analoģijas, lai palīdzētu dalībniekiem saprast būtiskas lietas.