JCI Riga GO! (iepriekš - MB Rīga) nodaļa darbojas kopš 1997. gada. Tās biedri ir aktīvi un ambiciozi cilvēki, kuri vēlas pilnveidoties un ar savām zināšanām un pieredzi atbalstīt citus. 2018. gadu uzsāk 65 biedri, kuru vidējais vecums ir 32 gadi un kurus vieno vēlme uzņemties atbildību, rīkoties, kļūt labākiem un tādējādi padarīt pasauli labāku. Biedri kopā darbojas, lai viens otru iedvesmotu, atbalstītu un iedrošinātu spert soli uz panākumiem. Nodaļa piedāvā iespējas atklāt savu potenciālu, realizēt to, pilnveidoties un sasniegt savus mērķus, kā arī realizēt sabiedrībai nozīmīgus projektus.

Riga GO! ir viena no aktīvākajām un ambiciozākajām nodaļām, tā kā tā ir saņēmusi vairākus JCI Latvia nacionālos un starptautiskos apbalvojumus, kā arī ik gadu veiksmīgi realizē vairākus dažāda veida projektus JCI Latvia līmenī, radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Riga GO! ir vieta, kur attīstīt sevī līderības spējas realizējot jau uzsāktos projektus vai iniciējot pilnīgi jaunus. Mūsu biedri apvienojas, lai kopā padarītu pasauli labāku.

Riga GO! daži no aktuālajiem un realizētajiem projektiem:
 • 2015. gadā tika realizēts starptautisks debašu konkurss “The Road to Istanbul”. Projekts sniedza iespēju augstākās izglītības studentiem paaugstināt savas prasmes, uzlabojot gramatikas un komunikāciju spējas angļu valodā. Projekts saņēma apbalvojumu 2016. gadā JCI Eiropas konferencē Tamperē kā labākais projekts savā kategorijā, kā arī 2015. gadā projekta ietvaros debatēšanas komanda no Latvijas ieguva pirmo vietu JCI Eiropas Konferencē Stambulā.
 • Kopš 2014. gada nodaļa organizē projektu “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia”. Tā ir profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem, Latvijas jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Šis projekts tika starptautiski novērtēts un iekļauts 2015. gadā JCI ikgadējā atskaitē pasaules līmenī. Vairāk par projektu: https://yourfuturelatvia.wordpress.com.
 • No 2011. gada līdz 2016. gada jūnijam tika realizēts Latvijas studentu biznesa projektu konkurss “Radām novadam”. Projekta ietvaros tika radītas un īstenotas jaunas biznesa idejas Latvijas novadu ekonomiskai attīstībai. Vairāk par projektu: www.radamnovadam.lv.
 • JCI Latvia Nacionālā prezidenta inaugurācijas karnevāls - tieši Riga GO ir atbildīga par ikgadēju prezidenta inaugurācijas pasākuma organizēšanu. Latvijā šis pasākums tiek organizēts daudz plašākā un krāšņākā formātā kā citās valstīs, tāpēc tas ir kupli apmeklēts.
 • JCI Latvia Nacionālais kongress – Riga GO! ir vairākkārtēji organizējusi krāšņus un kvalitatīvus kongresus.
 • JCI Baltijas konference Liepājā pulcēja ne tikai lielu skaitu Latvijas JCI biedrus, senatorus un draugus, bet arī starptautiskos viesus.
 • Jauno uzņēmēju un līderu konference „Uzrāviens Rīgā” – Riga GO! vairākkārtēji ir organizējusi šo pasākumu, kurā apmeklētājus uzņēmējdarbības uzsākšanai iedvesmo dažādu nozaru veiksmīgi uzņēmēji un par finanšu piesaistes iespējām stāsta profesionāli eksperti.
 • Projekts „Ieelpa 2010” veselīga un videi draudzīga, ekoloģiska dzīvesveida veicināšanai.
 • Starptautiska uzņēmējdarbības konference un kontaktbirža mazajiem un vidējiem uzņēmējiem “BalticSpark” uzņēmējdarbības veicināšanai.
 • Līderības projekts „Go Beyond” jauniešu līderības un profesionalitātes celšana jaunu ideju radīšanai. Vairāk par projektu: www.gobeyond.lv.
 • Dažādi labdarības pasākumi, piemēram, “Christmas Tree”, kā ietvaros tika piepildītas bērnu, kuru ģimenes zaudējušas dzīvesvietu, vēlmes par Ziemassvētku dāvanām; „Tree of Dreams”- tika sagādāts ziemas sporta veidu inventārs Ērģemes bērnu nama „Saulīte” bērniem; “JCI Charity Calendar 2017” - ienākumi no pārdotajiem kalendāriem tiks novirzīti bērnu autisma ārstēšanai.
 • Sarunu festivāls LAMPA - dalība festivālā, organizējot divu dienu piepildītu interaktīvu programmu JCI Latvia teltī un piesaistot dažādu nozaru ekspertus un sadarbības partnerus, lai runātu par sabiedrībā aktuālām tēmām un veicinātu katra individuālo un sabiedrības izaugsmi kopumā.


Riga GO! saņemtie nacionālie apbalvojumi:
Labākā nodaļa Baltijā: 2013. un 2014. gadā

Labākā nodaļa Latvijā: 2008., 2009., 2010., 2012. un 2013. gadā

Labākais nodaļas prezidents: 2014. gadā - Guntra Briede, 2013. gadā - Jekaterina Šime (Slavgorodska), 2010. gadā - Silva Dolmane, 2009. gadā - Ivars Raciņš

Labākais biedrs: 2016. gadā - Projekta "Cīņa pret jauniešu bezdarbu Latvijā "Your Future in Latvia"" projekta vadītāja Inga Alondere, 2012. gadā - JCI Latvia Nacionālā kongresa 2012 projekta vadītāja Guntra Briede

Labākā amatpersona: 2016. gadā - Nacionālā Attīstības Viceprezidente Inita Kindzule

Veiksmīgākais biznesa attīstības projekts: 2016. gadā - Projekts "Radām Novadam"

Veiksmīgākais starptautiskās sadarbības projekts: 2016. gadā - Sadarbība ar JCI Tampere "Twinning is Winning"

Veiksmīgākais sabiedriskais projekts: 2014. un 2016.  gadā - Projekts “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia””

Labākais individuālās/personīgās izaugsmes projekts: 2015. gadā - Projekts „The Road To Istanbul”, 2012. gadā - Līderības projekts „Go Beyond”

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā „Personīgā izaugsme”: 2015. gadā - Projekts „The Road To Istanbul”

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā sociālā korporatīvā atbildība, kas ieguvis apbalvojumu „Best CSR Project by a local organization”: 2011. gadā - Projekts „Ieelpa 2010”

Riga GO! nodaļa ir vieta, kur satikties un aktīvi darboties cilvēkiem, kas vēlas iegūt zināšanas un dot savu ieguldījumu sabiedrībai, organizācija nodrošina attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. JCI biedri ir aktīvo cilvēku sabiedrības daļa. Vai vēlies būt par vienu no tiem?

Riga GO! nodaļā vienmēr ir rosība, aktuāli projekti un pasākumi. Pašlaik tiek organizētas vairāku projektu darba grupas. Tu vienmēr atradīsi šajā nodaļā projektu, kas būs Tev sirdij tuvs.

Lai uzzinātu vairāk par Riga GO! nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Riga GO biedriem, lūgums sazināties ar Riga GO! nodaļas 2020 prezidentu Elvīru Laizāni (e-pasts: elvira.laizane@gmail.com).