JCI Riga GO! (iepriekš – MB Rīga) nodaļa darbojas kopš 1997.gada. Esam aktīvi un ambiciozi nodaļas biedri, kas ir orientēti uz pozitīvām pārmaiņām. Mūs vieno vēlme uzņemties atbildību, rīkoties, kļūt labākiem. Biedri strādā kopā - viens otru iedvesmo, atbalstīta un iedrošināta spert soļus pretī panākumiem.
JCI Rīga GO! Ir lieliska vide, kur attīstīt savu potenciālu, īstenot savus projektus, mācīties un augt. Mūsu biedri ir no dažādiem uzņēmumiem un ar fantastisku pieredzi, ar ko vienmēr ir gatavi dalīties un nākt palīgā. Tāpēc nebaidies spert soli pretī saviem sasniegumiem – pievienojoties JCI Riga GO!
Mēs JCI - Riga GO! esam viena no aktīvākajām un ambiciozākajām JCI nodaļām, ko apliecina arī saņemtie JCI Latvia nacionālie apbalvojumi. 2022. gadā no 7 JCI Latvia nominācijām 6 saņēma JCI Riga GO!

Kopā mēs varam sasniegt daudz! Daži JCI Riga GO! aktuālie un realizētie projekti:
 • 2023. gadā apritēs 30 gadi kopš JCI Latvia dibināšanas. Ar projektu “Vakariņas ar JCI Latvia prezidentu” aizsākam šīs apaļās jubilejas atzīmēšanu. Reizi mēnesī kādā Rīgas kafejnīcā vai restorānā aicinām biedrus, Senatorus un interesentus uz vakariņām, kur viens no dalībniekiem ir bijušais organizācijas prezidents. Kopā mums viņi veseli 25, jo pie mums šo ievērojamo amatu var ieņemt tikai uz gadu! Lai uzzinātu vairāk, skaties sadaļu https://jci.lv/ko-mes-daram/tuvakie-pasakumi/vai seko mūsu FB kontam https://www.facebook.com/jcirigago. Ja vēlies pievienoties projekta komandai, sazinies ar projekta vadītāju Eviju Baraviku, rakstot uz evijabaravika@gmail.com vai zvanot +37120075107.
 • 2022. gadā sadarbībā ar JCI Ukraine norisinājās projekts Retreat SHE. Projekta mērķis bija sniegt emocionālu palīdzību Latvijā esošajām ukraiņu bēglēm un to bērniem. norisinājās izglītojošas lekcijas un praktiskas nodarbības, kur dalībniecēm bija iespēja gan sevi izzināt dziļāk un mazināt piedzīvoto traumu sekas, gan arī gūt emocionālu piepildījumu, esot kopā ar līdzīgi domājošiem. Katrā no svētdienām piedalījās vidēji 50 cilvēki, kur puse no dalībniekiem bija bērni, kuriem arī tika nodrošināta atsevišķa izglītojoši-izklaidējoša programma.
 • Tāpat arī 2022. gadā JCI Riga GO! aktīvi piedalījās arī citu biedrību organizētajās aktivitātēs, piemēram vairākas reizes kopīgi dodoties palīgā uz biedrības "Tavi Draugi" vadīto Ukrainas karam paredzēto ziedojumu punktu saziedoto mantu šķirošanā un pakošanā. Tāpat arī 2022. gadā atbalstījām Pārgājieni.lv organizēto Lielo Talku Mangaļsalas bunkuros.
 • Dalība sarunu festivālā LAMPA 2018. un 2019.gadā, organizējot divu dienu piepildītu interaktīvu programmu JCI Latvia Panākumu teltī, sadarbojoties ar dažādu nozaru ekspertiem un partneriem, lai runātu par sabiedrībā aktuālām tēmām un veicinātu katra individuālo un sabiedrības izaugsmi kopumā.
 • 2019.gadā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes finansiālu atbalstu tika realizēts projekts
  “Sustainable approaches and tools for ensuring Green, Smart, Accessible and Creative future”. Konferences mērķis bija dalīties ar Latvijas, Igaunijas, Islandes, Dānijas un Somijas pieredzi vides ilgtspējas nodrošināšanā un inovāciju ieviešanā ikdienas dzīvē, meklējot radošus risinājumus un smeļoties iedvesmu pozitīvos piemēros.
 •  JCI Latvia Nacionālā prezidenta inaugurācija – tieši Riga GO! ir atbildīga par ikgadēju prezidenta inaugurācijas pasākuma organizēšanu. Latvijā šī ceremonija tiek organizēta plaši un krāšņi, pulcinot kuplu apmeklētāju skaitu.
 • JCI Latvia Nacionālais kongress – Riga GO! ir vairākkārtēji organizējusi aizraujošus un kvalitatīvus kongresus.
 • 2015.gadā tika realizēts starptautisks debašu konkurss “The Road to Istanbul”. Projekts sniedza iespēju augstākās izglītības studentiem paaugstināt savas prasmes, uzlabojot gramatikas un komunikāciju spējas angļu valodā. Projekts saņēma apbalvojumu 2016.gadā JCI Eiropas konferencē Tamperē kā labākais projekts savā kategorijā, kā arī 2015.gadā projekta ietvaros debašu komanda no Latvijas ieguva pirmo vietu JCI Eiropas Konferencē Stambulā.
 • No 2014. līdz 2016. gadam nodaļa organizēja projektu Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia” - profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem Latvijas jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Šis projekts tika starptautiski novērtēts un iekļauts 2015. gadā JCI ikgadējā atskaitē pasaules līmenī. Vairāk par projektu: https://yourfuturelatvia.wordpress.com
 • No 2011.gada līdz 2016.gada jūnijam tika realizēts Latvijas studentu biznesa projektu konkurss “Radām novadam”. Projekta ietvaros tika radītas un īstenotas jaunas biznesa idejas Latvijas novadu ekonomiskai attīstībai. Vairāk par projektu:  www.radamnovadam.lv.
 • JCI Baltijas konference Liepājā pulcēja ne tikai lielu skaitu Latvijas JCI biedru, senatoru un draugu, bet arī starptautiskos viesus.
 Jauno uzņēmēju un līderu konference „Uzrāviens Rīgā” – Riga GO! vairākkārtēji ir organizējusi šo pasākumu, kurā apmeklētājus biznesa uzsākšanai iedvesmo dažādu nozaru veiksmīgi uzņēmēji un par finanšu piesaistes iespējām stāsta eksperti.
 Projekts „Ieelpa 2010” veselīga un videi draudzīga, ekoloģiska dzīvesveida veicināšanai.
 Starptautiska konference un kontaktu tīkls mazajiem un vidējiem uzņēmējiem “BalticSpark” uzņēmējdarbības veicināšanai.
 Līderības projekts „Go Beyond” jauniešu līderības un profesionalitātes celšanai un jaunu ideju radīšanai. Vairāk par projektu: www.gobeyond.lv.
 Dažādi labdarības pasākumi, piemēram, “Christmas Tree”, kā ietvaros tika piepildītas bērnu, kuru ģimenes zaudējušas dzīvesvietu, vēlmes par Ziemassvētku dāvanām; „Tree of Dreams” ietvaros tika sagādāts ziemas sporta veidu inventārs Ērģemes bērnu nama „Saulīte” bērniem.

Riga GO! saņemtie nacionālie apbalvojumi: Labākā nodaļa Baltijā: 2013. un 2014. gadā
Labākā nodaļa Latvijā: 2008., 2009., 2010., 2012., 2013., 2019. 2021. un 2022. gadā
Labākais nodaļas prezidents: 2009. gadā Ivars Raciņš, 2010. gadā Silva Dolmane, 2013. gadā Jekaterina
Šime, 2014. gadā Guntra Briede, 2019. gadā Kristīna Puksta, 2021. gadā Evija Baravika un 2022. gadā Sandra Gudrīte.
Labākais biedrs: 2012. gadā Guntra Briede, 2016. gadā Inga Alondere, 2021. gadā Sandra Gudrīte, 2022. gadā Monta Timšāne
Labākā amatpersona: 2016. gadā Nacionālā attīstības viceprezidente Inita Kindzule, 2017. gadā Atbildīgā viceprezidente Jekaterina Šime, 2020. gadā Nacionālā mantzine Sandra Gudrīte, 2022. gadā Atbildīgā viceprezidente Evija Baravika
Veiksmīgākais biznesa attīstības projekts un/vai sadarbības projekts: 2016. gadā projekts "Radām
Novadam", 2019. gadā dalība sarunu festivālā LAMPA, Panākumu telts, 2022. gadā - projekts “Retreat SHE”.
Veiksmīgākais starptautiskās sadarbības projekts: 2016. gadā – Sadarbība ar JCI Tampere "Twinning is
Winning", 2019. gadā “Baltic way Anniversary boat trips” sadarbībā ar JCI Lietuva un JCI Igaunija, 2021. gadā –
JCI Latvia Nacionālais kongress Veiksmīgākais sabiedriskais projekts: 2014. un 2016. gadā – Projekts “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia”
Labākais individuālās/personīgās izaugsmes projekts: 2012. gadā Līderības projekts „Go Beyond”, 2015. gadā „The Road To Istanbul”, 2019. gadā “Sustainable approaches and tools for ensuring green, smart, creative and accessible future”, 2021. gadā JCI Latvia Līderības akadēmija 2021 Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā „Personīgā izaugsme”: 2015. gadā – Projekts „The Road To Istanbul”
Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā sociālā korporatīvā atbildība: 2011. gadā – Projekts
„Ieelpa 2010”

JCI Riga GO! vienmēr ir darbībā. Mums vienmēr ir kāds aktīvs projekts, kā arī esam atvērti jaunām idejām.
Tāpēc nāc un īsteno savu sapņu projektu kopā ar mums.
Apsolām – atbalstīsim, sadarbosimies un iedvesmosim lielām lietām! Kopā mēs varam vairāk!

Lai uzzinātu vairāk par JCI Riga GO! droši sazinies ar 2024. gada JCI Latvia Nacionālo prezidenti Sandu Medni Di Riko (sanda.medne@gmail.com).