JCI Riga GO! (iepriekš - MB Rīga) nodaļa darbojas kopš 1997.gada. Tās biedri ir aktīvi un ambiciozi cilvēki, kuri vēlas pilnveidoties un ar savām zināšanām un pieredzi atbalstīt citus. Biedri, kuru vidējais vecums ir 30 gadi, vieno vēlme uzņemties atbildību, rīkoties, kļūt labākiem un tādējādi padarīt pasauli labāku. Biedri kopā strādā, lai viens otru iedvesmotu, atbalstītu un iedrošinātu spert soli uz panākumiem. Darbojoties Riga GO!, biedri atklāj savu potenciālu, realizē to, pilnveidojas un sasniedz savus mērķus, kā arī realizē sabiedrībai nozīmīgus projektus.

Riga GO! ir viena no aktīvākajām un ambiciozākajām nodaļām, ko apliecina kā saņemtie JCI Latvia nacionālie un starptautiskie apbalvojumi, tā arī ik gadu veiksmīgi realizētie dažāda veida projekti, radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Riga GO! ir vieta, kur attīstīt sevī līderību, realizējot jau uzsāktus projektus vai iniciējot pilnīgi jaunus. Mūsu biedri apvienojas, lai kopā padarītu pasauli labāku.

Riga GO! daži no aktuālajiem un realizētajiem projektiem:
 • JCI Latvia Pavasara akadēmija 2020, kas norisināsies no 20.marta līdz 22.martam Ķekavā, pulcēs gan JCI biedrus, gan Senatorus, kā arī interesentus no dažādām Latvijas pilsētām. Akadēmijas ietvaros dzirdēsim lektorus no Latvijas un Bulgārijas, kā arī čakli darbosimies pie jaunu projektu ideju realizēšanas. Seko līdzi: https://ej.uz/PavasaraAkademija2020
 
 • Orientēšanās pasākums “Rīgas ķirsīši” notiks 2020.gada 23.maijā. Komandas, orientēšanās kartes, kontrolpunkti, sacensību gars un balvas – tas viss, kā jau īstā sporta pasākumā, būs! Taču jāatzīst, ka sports ir tikai izvēlētais veids, kā veicināt Rīgas biznesa vides izaugsmi. Vairāk informācijas: https://ej.uz/RigasKirsi
 
 • Dalība sarunu festivālā LAMPA 2018. un 2019.gadā, organizējot divu dienu piepildītu interaktīvu programmu JCI Latvia Panākumu teltī, sadarbojoties ar dažādu nozaru ekspertiem un partneriem, lai runātu par sabiedrībā aktuālām tēmām un veicinātu katra individuālo un sabiedrības izaugsmi kopumā.
 
 • 2019.gadā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes finansiālu atbalstu tika realizēts projekts “Sustainable approaches and tools for ensuring Green, Smart, Accessible and Creative future”. Konferences mērķis bija dalīties ar Latvijas, Igaunijas, Īslandes, Dānijas un Somijas pieredzi vides ilgtspējas nodrošināšanā un inovāciju ieviešanā ikdienas dzīvē, meklējot radošus risinājumus un smeļoties iedvesmu pozitīvos piemēros.
 
 • JCI Latvia Nacionālā prezidenta inaugurācija - tieši Riga GO! ir atbildīga par ikgadēju prezidenta inaugurācijas pasākuma organizēšanu. Latvijā šī ceremonija tiek organizēta plaši un krāšņi,  pulcinot kuplu apmeklētāju skaitu.
 
 • JCI Latvia Nacionālais kongress – Riga GO! ir vairākkārtēji organizējusi aizraujošus un kvalitatīvus kongresus.
 
 • 2015. gadā tika realizēts starptautisks debašu konkurss “The Road to Istanbul”. Projekts sniedza iespēju augstākās izglītības studentiem paaugstināt savas prasmes, uzlabojot gramatikas un komunikāciju spējas angļu valodā. Projekts saņēma apbalvojumu 2016. gadā JCI Eiropas konferencē Tamperē kā labākais projekts savā kategorijā, kā arī 2015. gadā projekta ietvaros debatēšanas komanda no Latvijas ieguva pirmo vietu JCI Eiropas Konferencē Stambulā.
 
 • No 2014. līdz 2016.gadam nodaļa organizēja projektu “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia”. Tā ir profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem Latvijas jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Šis projekts tika starptautiski novērtēts un iekļauts 2015.gadā JCI ikgadējā atskaitē pasaules līmenī. Vairāk par projektu: https://yourfuturelatvia.wordpress.com
 
 • No 2011. gada līdz 2016. gada jūnijam tika realizēts Latvijas studentu biznesa projektu konkurss “Radām novadam”. Projekta ietvaros tika radītas un īstenotas jaunas biznesa idejas Latvijas novadu ekonomiskai attīstībai. Vairāk par projektu: www.radamnovadam.lv.
 
 • JCI Baltijas konference Liepājā pulcēja ne tikai lielu skaitu Latvijas JCI biedrus, senatorus un draugus, bet arī starptautiskos viesus.
 
 • Jauno uzņēmēju un līderu konference „Uzrāviens Rīgā” – Riga GO! vairākkārtēji ir organizējusi šo pasākumu, kurā apmeklētājus uzņēmējdarbības uzsākšanai iedvesmo dažādu nozaru veiksmīgi uzņēmēji un par finanšu piesaistes iespējām stāsta profesionāli eksperti.
 
 • Projekts „Ieelpa 2010” veselīga un videi draudzīga, ekoloģiska dzīvesveida veicināšanai.
 
 • Starptautiska uzņēmējdarbības konference un kontaktbirža mazajiem un vidējiem uzņēmējiem “BalticSpark” uzņēmējdarbības veicināšanai.
 
 • Līderības projekts „Go Beyond” jauniešu līderības un profesionalitātes celšana jaunu ideju radīšanai. Vairāk par projektu: www.gobeyond.lv.
 
 • Dažādi labdarības pasākumi, piemēram, “Christmas Tree”, kā ietvaros tika piepildītas bērnu, kuru ģimenes zaudējušas dzīvesvietu, vēlmes par Ziemassvētku dāvanām; „Tree of Dreams”- tika sagādāts ziemas sporta veidu inventārs Ērģemes bērnu nama „Saulīte” bērniem.
Riga GO! saņemtie nacionālie apbalvojumi:
Labākā nodaļa Baltijā: 2013. un 2014. gadā

Labākā nodaļa Latvijā: 2008., 2009., 2010., 2012., 2013. un 2019. gadā

Labākais nodaļas prezidents: 2009.gadā Ivars Raciņš, 2010.gadā Silva Dolmane,  2013.gadā Jekaterina Šime,  2014.gadā Guntra Briede, 2019.gadā Kristīna Puksta.

Labākais biedrs: 2012. gadā - JCI Latvia Nacionālā kongresa 2012 projekta vadītāja Guntra Briede, 2016. gadā - Projekta "Cīņa pret jauniešu bezdarbu Latvijā "Your Future in Latvia"" projekta vadītāja Inga Alondere.

Labākā amatpersona:  2016. gadā - Nacionālā Attīstības Viceprezidente Inita Kindzule, 2017.gadā Atbildīgā Viceprezidente Jekaterina Šime.

Veiksmīgākais biznesa attīstības projekts un/vai sadarbības projekts:  2016. gadā - Projekts "Radām Novadam", 2019.gadā dalība sarunu festivālā LAMPA, Panākumu telts.

Veiksmīgākais starptautiskās sadarbības projekts: 2016. gadā - Sadarbība ar JCI Tampere "Twinning is Winning", 2019.gadā “Baltic way Anniversary boat trips” sadarbībā ar  JCI Lietuva un JCI Igaunija.

Veiksmīgākais sabiedriskais projekts: 2014. un 2016.  gadā - Projekts “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia””

Labākais individuālās/personīgās izaugsmes projekts: 2012.gadā Līderības projekts „Go Beyond”, 2015.gadā „The Road To Istanbul”, 2019.gadā “Sustainable approaches and tools for ensuring green, smart, creative and accessible future”.

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā „Personīgā izaugsme”: 2015. gadā - Projekts „The Road To Istanbul”

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā sociālā korporatīvā atbildība, kas ieguvis apbalvojumu „Best CSR Project by a local organization”: 2011. gadā - Projekts „Ieelpa 2010”

Riga GO! nodaļa ir vieta, kur satikties un aktīvi darboties cilvēkiem, kas vēlas iegūt zināšanas un dot savu ieguldījumu sabiedrībai, organizācija nodrošina attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. JCI biedri ir aktīvo cilvēku sabiedrības daļa. Vai vēlies būt par vienu no tiem?

Riga GO! nodaļā vienmēr ir rosība, aktuāli projekti un pasākumi. Pašlaik tiek organizētas vairāku projektu darba grupas. Tu vienmēr atradīsi šajā nodaļā projektu, kas būs Tev sirdij tuvs.

Lai uzzinātu vairāk par Riga GO! nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Riga GO biedriem, lūgums sazināties ar Riga GO! nodaļas 2020 prezidentu Elvīru Laizāni (e-pasts: elvira.laizane@gmail.com).