JCI Riga GO! (iepriekš – MB Rīga) nodaļa darbojas kopš 1997.gada. Tās biedri ir aktīvi un ambiciozi cilvēki, kuri vēlas pilnveidoties un ar savām zināšanām un pieredzi atbalstīt citus. Biedrus, kuru vidējais vecums ir 30 gadi, vieno vēlme uzņemties atbildību, rīkoties, kļūt labākiem un tādējādi padarīt pasauli labāku. Biedri kopā strādā, lai viens otru iedvesmotu, atbalstītu un iedrošinātu spert soli uz panākumiem. Darbojoties Riga GO!, biedri atklāj savu potenciālu, realizē to, pilnveidojas un sasniedz savus mērķus, kā arī realizē sabiedrībai nozīmīgus projektus.

Riga GO! ir viena no aktīvākajām un ambiciozākajām nodaļām, ko apliecina kā saņemtie JCI Latvia nacionālie un starptautiskie apbalvojumi, tā arī ik gadu veiksmīgi realizētie dažāda veida projekti, radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Riga GO! ir vieta, kur attīstīt sevī līderību, realizējot jau uzsāktus projektus vai iniciējot pilnīgi jaunus. Mūsu biedri apvienojas, lai kopā padarītu pasauli labāku.

Riga GO! daži no aktuālajiem un realizētajiem projektiem:
 • 2023. gadā apritēs 30 gadi kopš JCI Latvia dibināšanas. Ar projektu “Vakariņas ar JCI Latvia prezidentu” aizsākam šīs apaļās jubilejas atzīmēšanu. Reizi mēnesī kādā Rīgas kafejnīcā vai restorānā aicināsim biedrus, Senatorus un interesentus uz vakariņām, kur viens no dalībniekiem būs organizācijas prezidents. Kopā mums viņi veseli 25, jo pie mums šo ievērojamo amatu var ieņemt tikai uz gadu! Lai uzzinātu vairāk, skaties sadaļu https://jci.lv/ko-mes-daram/tuvakie-pasakumi/ vai seko mūsu FB kontam https://www.facebook.com/jcirigago. Ja vēlies pievienoties projekta komandai, sazinies ar projekta vadītāju Eviju Baraviku, rakstot uz evijabaravika@gmail.com vai zvanot +37120075107.
 • Dalība sarunu festivālā LAMPA 2018. un 2019.gadā, organizējot divu dienu piepildītu interaktīvu programmu JCI Latvia Panākumu teltī, sadarbojoties ar dažādu nozaru ekspertiem un partneriem, lai runātu par sabiedrībā aktuālām tēmām un veicinātu katra individuālo un sabiedrības izaugsmi kopumā.
 • 2019.gadā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes finansiālu atbalstu tika realizēts projekts
  “Sustainable approaches and tools for ensuring Green, Smart, Accessible and Creative future”. Konferences mērķis bija dalīties ar Latvijas, Igaunijas, Islandes, Dānijas un Somijas pieredzi vides ilgtspējas nodrošināšanā un inovāciju ieviešanā ikdienas dzīvē, meklējot radošus risinājumus un smeļoties iedvesmu pozitīvos piemēros.
 • JCI Latvia Nacionālā prezidenta inaugurācija – tieši Riga GO! ir atbildīga par ikgadēju prezidenta inaugurācijas pasākuma organizēšanu. Latvijā šī ceremonija tiek organizēta plaši un krāšņi, pulcinot kuplu apmeklētāju skaitu.
 • JCI Latvia Nacionālais kongress – Riga GO! ir vairākkārtēji organizējusi aizraujošus un kvalitatīvus kongresus.
 • 2015.gadā tika realizēts starptautisks debašu konkurss “The Road to Istanbul”. Projekts sniedza iespēju augstākās izglītības studentiem paaugstināt savas prasmes, uzlabojot gramatikas un komunikāciju spējas angļu valodā. Projekts saņēma apbalvojumu 2016.gadā JCI Eiropas konferencē Tamperē kā labākais projekts savā kategorijā, kā arī 2015.gadā projekta ietvaros debašu komanda no Latvijas ieguva pirmo vietu JCI Eiropas Konferencē Stambulā.
 • No 2014. līdz 2016. gadam nodaļa organizēja projektu Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia” - profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem Latvijas jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Šis projekts tika starptautiski novērtēts un iekļauts 2015. gadā JCI ikgadējā atskaitē pasaules līmenī. Vairāk par projektu: https://yourfuturelatvia.wordpress.com
 • No 2011.gada līdz 2016.gada jūnijam tika realizēts Latvijas studentu biznesa projektu konkurss “Radām novadam”. Projekta ietvaros tika radītas un īstenotas jaunas biznesa idejas Latvijas novadu ekonomiskai attīstībai. Vairāk par projektu:  www.radamnovadam.lv.
 • JCI Baltijas konference Liepājā pulcēja ne tikai lielu skaitu Latvijas JCI biedru, senatoru un draugu, bet arī starptautiskos viesus.
 • Jauno uzņēmēju un līderu konference „Uzrāviens Rīgā” – Riga GO! vairākkārtēji ir organizējusi šo pasākumu, kurā apmeklētājus biznesa uzsākšanai iedvesmo dažādu nozaru veiksmīgi uzņēmēji un par finanšu piesaistes iespējām stāsta eksperti.
 • Projekts „Ieelpa 2010” veselīga un videi draudzīga, ekoloģiska dzīvesveida veicināšanai.
 • Starptautiska konference un kontaktu tīkls mazajiem un vidējiem uzņēmējiem “BalticSpark” uzņēmējdarbības veicināšanai.
 • Līderības projekts „Go Beyond” jauniešu līderības un profesionalitātes celšanai un jaunu ideju radīšanai. Vairāk par projektu: www.gobeyond.lv.
 • Dažādi labdarības pasākumi, piemēram, “Christmas Tree”, kā ietvaros tika piepildītas bērnu, kuru ģimenes zaudējušas dzīvesvietu, vēlmes par Ziemassvētku dāvanām; „Tree of Dreams” ietvaros tika sagādāts ziemas sporta veidu inventārs Ērģemes bērnu nama „Saulīte” bērniem.
Riga GO! saņemtie nacionālie apbalvojumi:
Labākā nodaļa Baltijā: 2013. un 2014. gadā
Labākā nodaļa Latvijā: 2008., 2009., 2010., 2012., 2013., 2019. un 2021. gadā
Labākais nodaļas prezidents: 2009. gadā Ivars Raciņš, 2010. gadā Silva Dolmane, 2013. gadā Jekaterina Šime, 2014. gadā Guntra Briede, 2019. gadā Kristīna Puksta un 2021. gadā Evija Baravika
Labākais biedrs: 2012. gadā – JCI Latvia Nacionālā kongresa 2012 projekta vadītāja Guntra Briede, 2016. gadā – Projekta "Cīņa pret jauniešu bezdarbu Latvijā "Your Future in Latvia"" projekta vadītāja Inga Alondere, 2021. gadā – Sandra Gudrīte
Labākā amatpersona: 2016. gadā Nacionālā attīstības viceprezidente Inita Kindzule, 2017. gadā Atbildīgā viceprezidente Jekaterina Šime, 2020. gadā Nacionālā mantzine Sandra Gudrīte

Veiksmīgākais biznesa attīstības projekts un/vai sadarbības projekts: 2016. gadā – Projekts "Radām Novadam", 2019. gadā dalība sarunu festivālā LAMPA, Panākumu telts

Veiksmīgākais starptautiskās sadarbības projekts: 2016. gadā – Sadarbība ar JCI Tampere "Twinning is Winning", 2019. gadā “Baltic way Anniversary boat trips” sadarbībā ar JCI Lietuva un JCI Igaunija, 2021. gadā – JCI Latvia Nacionālais kongress

Veiksmīgākais sabiedriskais projekts: 2014. un 2016. gadā – Projekts “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia””

Labākais individuālās/personīgās izaugsmes projekts: 2012. gadā Līderības projekts „Go Beyond”, 2015. gadā „The Road To Istanbul”, 2019. gadā “Sustainable approaches and tools for ensuring green, smart, creative and accessible future”, 2021. gadā JCI Latvia Līderības akadēmija 2021

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā „Personīgā izaugsme”: 2015. gadā – Projekts „The Road To Istanbul”

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā sociālā korporatīvā atbildība, kas ieguvis apbalvojumu „Best CSR Project by a local organization”: 2011. gadā – Projekts „Ieelpa 2010”

Riga GO! nodaļa ir vieta, kur satikties un aktīvi darboties cilvēkiem, kas vēlas iegūt zināšanas un dot savu ieguldījumu sabiedrībai, organizācija nodrošina attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. JCI biedri ir aktīvo cilvēku sabiedrības daļa. Vai vēlies būt par vienu no tiem?

Riga GO! nodaļā vienmēr ir rosība, aktuāli projekti un pasākumi. Pašlaik tiek organizētas vairāku projektu darba grupas. Tu vienmēr atradīsi šajā nodaļā projektu, kas būs Tev sirdij tuvs.

Lai uzzinātu vairāk par Riga GO! nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Riga GO! biedriem, lūgums sazināties ar Riga GO! nodaļas 2022. gada prezidenti Sandru Gudrīti (e-pasts: sandragudrite@gmail.com, tālr. Nr. +371 26343140).