Latgales nodaļa dibināta 2013. gada 21. februārī. Latgales nodaļa – tā ir saliedēta komanda, kur šobrīd ir apvienojušies 14 biedri, kas atbalsta viens otra iniciatīvas, kā arī nepaliek malā, kad citi JCI organizācijas biedri rīko pasākumus, konferences vai kongresus Latvijā un ārpus tās. Un tas vienmēr ir satikšanās prieks ar pozitīviem cilvēkiem!

JCI Latgale pulkā ir gan uzņēmēji (zemnieki, ražotāji, tirdzniecības pārstāvji, pakalpojumu sniedzēji), gan arī tie, kuri dziļi sirdī auklē ideju par savu biznesu un aktīvi piedalās apmācībās un pasākumos, kur var iegūt informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu. Viņi pārstāv ne tikai Daugavpils un tā novada, bet apvieno sevī Latgales reģiona aktīvos cilvēkus.

Apvienojot idejas un prasmes, nodaļas biedri augstākajā līmenī organizē apmācības, konferences un citus pasākumus Latgalē un ārpus tās.

Latgales nodaļas daži no realizētajiem projektiem:
 • 2019.gadā no septembra beigām līdz decembra sākumam Daugavpilī aizritēja pasākumu cikls "Jauno uzņēmēju skola", ko organizēja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, sadarbībā ar Daugavpils Universitāti, biznesa inkubatoru, vietējiem uzņēmējiem, piesaistot arī JCI Latgale nodaļu. JCI Latgale apmācību ciklā pārstāvēja Jānis Priede un Iluta Kriškijāne, kas bija jauniešu mentori, palīdzot izprast uzņēmēju noteiktos mērķus un problēmjautājumus, iesakot risinājumus tiem, organizējot apmācības par budžeta plānošanas pamatprincipiem, piedaloties individuālās konsultācijas, kā arī noslēguma pasākumā.
 • Ikgadējā JCI Latvija Jaungada balle.
 • 2019.gadā JCI Latvia Nacionālā prezidenta inaugurācija.
 • 2018. gada 10. februārī viesnīcas "Park Hotel Latgola" konferenču zālē norisinājās pasākums "Ātrais randiņš ar biznesa mentoru!" Pēc sarunām jaunieši atzina, ka šīs diskusijas ar mentoriem lika atskārst daudz būtisku atziņu, kas ir saistītas ne tikai ar uzņēmējdarbību, piemēram, būtiski ir attīstīt sevi, iegūt jaunas zināšanas, arī apgūt valodas, mācīties plānot savu laiku, atrast tās jomas, kas patiesi interesē, tikai prakse spēj pilnveidot tevi un to, ko dari, kā arī būt par cilvēku un būt cilvēkos - tīklošanās (networking) ir pamats ne tikai draugu lokam, bet arī iespēja rast sadarbības partnerus.
 • 2018.gadā JCI Latgale organizēja JCI Latvia Rudens akadēmiju.
 • No 2016.gada JCI Latgale organizē JCI Latvia Ābeļdārza talku. 4 gadu laikā ir iestādītas kopā jau 450 ābelītes! Pēc labi padarīta darba skaisti nosvinējām Latvijas svētkus pie balti klāta galda! Paldies ikvienam, kas piedalījās!
 • No 2016.gada līdz 2019.gadam JCI Latgale Daugavpilī organizēja konferenci jauniešiem "LEVEL UP" pulcējot vairāk nekā 50 dalībniekus no Daugavpils pilsētas skolu Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas pārstāvju vecumā no 17 līdz 20 gadiem, uzņēmējus un ciemiņus.Konferences mērķis šo gadu laikā ir palicis nemainīgs - sniegt atbalstu jauniešiem – topošajiem uzņēmējiem, aicinot kā jau pieredzējušas SMU komandas, kas dalās pieredzē – kā tika gūti panākumi, gan arī vietējos uzņēmējus, kas ar savu padomu diskusiju ceļā var līdzēt rast atbildes uz būtiskiem jautājumiem.Pēc konferences jaunieši atzina, ka šīs sarunas ļāva saņemt gan vērtīgus padomus par topošā produkta tirgošanas iespējām, noformējuma uzlabošanu, ierosinājumus pārdošanas kanāliem, padomus par mārketinga aktivitāšu īstenošanu, kā arī iedvesmoja strādāt ar SMU ideju, nepadoties, un, par spīti problēmām, ar kurām nākas un nāksies saskarties, meklēt padomdevējus - mentorus jau pieredzējušu uzņēmēju vidū, kas, pirmkārt, uz situāciju un problēmām paskatītos no cita skatu punkta un varētu piedāvāt savus risinājumus tās pārvarēšanai.
 • 2017.gadā Jautrais rotaļu laukums.
 • 2017. gadā JCI Latgale arī organizēja Iedvesmas stundas Daugavpils pilsētu skolēniem, piesaistot Latvijā slavenus sportistus, dziedātājus, kā Ineta Radēviča, Dināra Rudāne, Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus un Mesa (Gacho - Gatis Irbe). Tikšanās laikā iedvesmotāji jauniešiem stāstīja par savu ceļu līdz tiem panākumiem, par ko viņus šobrīd apbrīno līdzcilvēki, par iespējām kļūdīties un atzīt tās kļūdas.
 • 2016. gadā, atbalstot starptautisko JCI iniciatīvu “Peace Is Possible*”, JCI Latgale sadarbībā ar Daugavpils Izglītības pārvaldi, piesaistot Daugavpils pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes un sākumskolas, Starptautiskajā miera dienā – 21. septembrī – izveidoja Dūju aleju Daugavpils Olimpiskā centra hallē. Tajā tika izvietotas aptuveni 2300 papīra dūjas, veidojot neparastu aleju.
 • No 2015. gada 29. jūlija līdz 2. augustam tika organizēta JCI Nordic Academy 2015, kas norisinājās Daugavpilī. Tā pulcēja 15 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Dānijas un Norvēģijas. Atsauksmes no dalībnieku puses bija tikai tās pozitīvākās – gūta iedvesma, kontakti, idejas projektiem, ko īstenot savās organizācijās. Akadēmija tika atzīta arī par veiksmīgāko starptautiskās sadarbības projektu 2015. gadā.
 • 2015. gada 1. maijā tika īstenots projekts “JCI Latvia 100-gades ābeļdārzs”, kā ietvaros Rušonā tika iestādītas 100  ābeles organizācijas simtgadei par godu. Tas tika atzīts arī par labāko sabiedrisko projektu 2015. gadā. 2016. gada maija sākumā nodaļa organizēja talku Rušonā, pulcinot biedrus, draugus un sadarbības partnerus aprūpēt ābeles pirms tās sāk plaucēt pumpurus.
 • 2015. gada novembrī tika īstenots labdarības projekts “Prieks rada prieku”, kur 30 bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem no Daugavpils novada sociālā riska ģimenēm piedzīvoja svētku brīnumu. Pozitīvas emocijas tika gūtas, apmeklējot zinātkāres centru “Zili brīnumi”, bērnu klubu “ChuCha-ChaCha”, kur pēcpusdienā viņus gaidīja svētku pusdienas un diskotēka, kā arī sarūpētas dāvanas, ko klusībā viņi rakstīja vēstulēs vecītim.
 • Atbalstot sabiedriskās organizācijas “Dr.Klauns” akciju “Smiekli ārstē”, 2015. gada oktobrī Latgales nodaļas komanda izgāja ielās un aicināja Daugavpils pilsētas iedzīvotājus un ciemiņus nofotografēties ar sarkanajiem klauna deguniem. Fotogrāfijās pretim smaida simts cilvēku, ticot labajiem darbiem, domu spēkam un iespējam uzlabot mazāko slimnīcu apmeklētāju ikdienu!
 • 2014. gada septembrī nodaļa Daugavpilī organizēja JCI Latvia Nacionālo kongresu „Robežas iedvesmo”, kuru apmeklēja 123 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Īrijas. Dalībnieku atsauksmēs šis pasākums tika atzīts par vienu no labākajiem JCI Latvia pasākumiem.
Nodaļa pie sevis uzņēmusi JCI Latvia biedrus un ciemiņus no tuvākām un tālākām pasaules malām. 2014. gadā Daugavpilī viesojās 2014. gada JCI pasaules prezidents Šains Baškarans (Shine Bhaskaran). Vizītes ietvaros bija tikšanās ar JCI Latgale biedriem un interesentiem, diskusija ar esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī tika parakstītas nodomu vienošanās ar Daugavpils pilsētas domi, Daugavpils Universitāti un RISEBA Daugavpils filiāli par savstarpēju sadarbību un informācijas apmaiņu, lai sekmētu uzņēmējdarbības un sociālās aktivitātes attīstību Latgalē.

JCI Latgale saņemtie nacionālie apbalvojumi:
Labākā nodaļa Baltijā: 2015. gadā
Labākā nodaļa Latvijā: 2014., 2015., 2016. un 2018. gadā
Labākais nodaļas prezidents: 2015. gadā – Ruta Priede, 2016. gadā – Iluta Kriškijāne, 2018. gadā - Iveta Karabeška
Labākais biedrs: 2014. gadā – Daina Kriviņa
Labākais sabiedriskais projekts: 2015. gadā JCI Latvia 100-gades ābeļdārzs, 2018. gadā "Ātrie randiņi ar biznesa mentoru"
Labākais senators: 2018.gadā Renāts Isajevs.
Labākā amatpersona: 2018.gadā Iluta Kriškijāne (JCI Latvia Mārketinga viceprezidente), 2019.gadā Iluta Kriškijāne (JCI Latvia Atbildīgais viceprezidents).

Labākais starptautiskās sadarbības projekts: 2015. gadā “Nordic Academy 2015”

Labākais biznesa attīstības projekts: 2017. gadā Konference jauniešiem “LEVEL UP 2.0”

Lai uzzinātu vairāk par Latgales nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Latgale biedriem, lūgums sazināties ar Latgales nodaļas prezidentu 2021.gada prezidenti Ievu Ļuļu (e-pasts: ieva.hila@gmail.com, tālr.nr. +371 22352418)

JCI Latgale aktivitātēm seko līdzi sociālā tīkla Facebook lapā.