JCI cilvēku ikdiena ir tikšanos, projektu un ideju piesātināta. Kopā, izmantojot organizāciju kā platformu, mēs izaicinām un pārbaudām savas prasmes.
Vai esmu komandas spēlētājs, organizēts projektu vadītājs vai tomēr radošais gars? Vai ilgstpējīgs un realizējams ir mans projekts? Vai te atradīšu savus nākamos biznesa partnerus? Vai mana produkta/pakalpojuma klients ir JCI starptautiskajā tīklā? Šie ir jautājumi, uz kuriem atbildes meklēt JCI Latvia.
Mēs savu 11.maija vakaru esam ieplānojuši tieši Tev, lai izstāstītu, kādas personiskās, profesionālās, sociālās un starptautiskās iespējas dod JCI.
Vakara plāns:
19.00-19.30 Ievads JCI
19.30-20.00 Liegas Bernotas pieredzes stāsts
20.00-20.30 Diskusija grupās ar JCI Latvia lielākajām nodaļām

Liega Bernota ir IT projektu vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Izglītību ieguvusi biznesa vadībā un padziļinājusi to IT sistēmu vadībā. JCI Latvia pievienojās 2003.gadā kā studente, lai attīstītu sevi, veicinātu savu un sabiedrības izaugsmi un jēgpilni pavadītu savu brīvo laiku. Rezultātā iegūti draugi uz mūžu, būtiski paplašināts kontaktu loks un iegūtas prasmes, ko skola vai darba vieta nevar dot.

Aicinām Tevi uz cilvēcīgu sarunu par spējām, iespējam, pieredzi un darīšanu izvirzīto mērķu virzienā.

Reģistrācija pasākumam atvērta līdz 10.maijam.

Saite uz reģistrāciju šeit: https://www.eventbrite.com/e/vakars-ar-jci-latvia-tickets-152471483311