Šogad tiek plānots organizēt (Y)Our Future pasākumu 75 dalībniekiem. Piedalīties aicināsim ap 20 cilvēkresursu (HR) vadītājus,  HR profesionāļus un rekrūterus no vairākiem labi zināmiem uzņēmumiem Latvijā, lai sniegtu dalībniekiem vērtīgus padomus par CV noformēšanu, sevis prezentēšanu un uzvedību intervijas laikā, darba tirgus situāciju un perspektīvām.

Pasākums sastāv no 4 daļām:


  1. Galvenie spīkeri – 3 spilgti līderi apspriedīs visbiežāk uzdotos jautājumus par jauniešu bezdarbu un dalīsies savā pieredzē. Dalībniekiem būs iespēja klausīties un uzdot jautājumus.

  2. CV-vērtēšana/Simulācijas intervija – dalībnieki varēs apmeklēt vienu no šīm sesijām. CV-vērtēšanas laikā HR speciālists iet cauri visām dalībnieka CV detaļām un paskaidros, ko varētu uzlabot. Simulācijas intervijas laikā dalībniekiem būs iespēja atbildēt uz intervētāja jautājumiem tāpat, kā īstā darba intervijā.

  3. Networking – paralēli CV-vērtēšanai un simulācijas intervijām tie, kas gaida savu kārtu tiks aicināti Networking zonā,  kur varēs iepazīties ar mūsu partneriem un to piedāvātām karjeras iespējām.

  4. Rezumējoša daļa – mēs aicināsim iedvesmojošu līderi, kas ir izveidojis ievērojamu profesionālu karjeru un stāstīs par savām veiksmēm un neveiksmēm. Noslēgumā mēs savāksim atsauksmes (anketas) par pasākumu.


Projekta mērķis: uzvarēt jauniešu bezdarbu Latvijā. Mēs vēlamies iedot rīkus jauniem cilvēkiem, kas ir pirmā nopietnā darba meklējumos, lai palīdzētu viņiem lauzt bezdarba ciklu. Tos, kuri jau strādā, bet vēlās atrast labāku darbu, mēs ceram iedvēsmot. Mēs arī ceram radīt rezultātus mūsu partneriem un dibināt auglīgu  ilgtermiņa sadarbību.Projekta rezultāts: 2014. gadā pasākumam pieteicās gandrīz 100 cilvēki un apmēram puse piedalījās pasākumā. Vismaz 5 no dalībniekiem ir atraduši jaunu darbu 1 mēneša laikā pēc pasākuma. Mēs ticam, ka tas bija labs starts gan dalībniekiem, gan arī visiem HR profesionāļiem, kas piedalījās pasākumā.Projekta atbalstītāji:


2014. gadā mums bija vairāki galvenie atbalstītāji:


  • finansiāli mūs atbalstīja: Evolution Gaming, CV-Online, Strategic Staffing Solutions International;

  • pasākuma norises vietu nodrošināja augstskola RISEBA;

  • informatīvo atbalstu sniedza CV-Market un Prakse.lv.


Pasākuma norises vietu arī 2015.gadā nodrošina augstskola RISEBA – Arhitektūras un Mediju centrā H20 6.Reģistrācija: http://www.our-future.eu/riga2015/


E-pasts: yourfuturelatvia@gmail.com


Sociālie tīkli:

www.facebook.com/yourfutureinlatvia


https://twitter.com/Yourfuture_LV


Blogs: yourfuturelatvia.wordpress.com


Premium partneri 2015:


 
Dalies
Projektā iesaistītie
Inga AlondereProjekta vadītājaMarija GendriksoneProjekta vadītājaMB Rīga nodaļa