Vietnē vienuviet apkopota informācija par bezmaksas kursiem, lekcijām, semināriem, kanāliem u.c., kas var būt noderīgi, lai laikā, kas joprojām salīdzinoši daudz pavadāms mājās, turpinātu paplašināt savas zināšanas un pašizglītoties, tajā neieguldot finanšu līdzekļus.

Platformas saturs aptver tādas jomas kā bizness, IT, hobiji, veselība un māksla un nemitīgi tiek papildināts ar jaunu informāciju, tostarp ņemot vērā tās apmeklētāju un interesentu ierosinājumus. Tai skaitā, vietnē iespējams iepazīties ar informāciju par gaidāmajām lekcijām un pasākumiem, ko piedāvā pašas organizācijas JCI biedri no visas pasaules.

elLERNi platformas mērķi bija:
  1. izveidot tādu vietni, kur vienuviet jau ir apkopoti bezmaksas kursi, lekcijas, semināri, kanāli u.tml., lai #paliecmājās režīmā lietotājiem būtu iespēja iemainīt savu laiku pašizaugsmei un ietaupīt savus līdzekļus pašizglītībai vai izklaidei;
  2. sniegt iespēju rast papildu idejas savai izaugsmei, sniedzot kategoriju un tēmturu iedalījumu – kursi, lekcijas, pamatvirzieni un papildu atslēgas vārdi, kas palīdzēs atsijāt resursus;
  3. izveidot vietni izklaidējošu, tāpēc pievienoti arī dažādi ar hobijiem, veselību un mākslu saistīti resursi;
  4. iepazīstināt vietnes viesus ar JCI Ventspils un JCI Latvia.
 

Īstenojot projektu, “JCI Ventspils” sasniedza pamatmērķus, bet neapstāsies pie sasniegumiem, jo vietni plānots regulāri papildināt un projektu attīstīt arī turpmāk.

Projekts ieguvis atzinību pašu JCI biedru vidū. Lietotāji izrādīja interesi par platformu un iesaistīšanās iespējām projektā un organizācijā.

Projektā kārtējo reizi realizējās JCI Learn by doing koncepts. Projekts sniedza padziļinātas zināšanas par interneta vidē pieejamiem pašmācību resursiem pašiem biedriem un apmeklētājiem, un ļauj vieglāk nonākt pie interesanta satura. Iesaistītajiem biedriem bija iespējas attīstīt un pielietot savas projekta vadīšanas zināšanas un projekta realizācijas prasmes IT un izglītības jomā.

Vai Tev patīk šāda veida ieguldījums sevī un sabiedrībā Tev apkārt?

Dalies
Projektā iesaistītie
elLERNi būs vienlīdz piemērota:

  1. kā uzņēmējiem un vienkārši aktīviem cilvēkiem,

  2. tā bērniem un jauniešiem,

  3. kā arī tiem, kas meklē iedvesmu un idejas sava laika pavadīšanai.


Būsiet laipni aicināti lietot elLERNi - ellerni.jci.lv


Komandai ir iespējams pievienoties, uzrakstot nodaļas prezidentam vai sazinoties ar Facebook lapas starpniecību
-
https://www.facebook.com/jciventspils