Konkurss ilgs līdz 2016. gada jūnijam, tādējādi dodot iespēju komandām pilnvērtīgi izstrādāt un īstenot dažādus projektus un radīt pievienoto vērtību.Mediju atbalsts un konkursa sadale:


2014. gada jūnijā un 2015. gada jūnijā tiek rīkoti divi TV šovi, kuros 10 labākās komandas prezentē savus rezultātus. Katrā posmā komandas sadala 10 000 EUR un 15 000 EUR balvu fondu.2016. gadā TV tiešraidē 10 labākās komandas prezentē savus rezultātus un žūrija nosaka uzvarētājus. Tiek sadalīts 25 000 EUR balvu fonds. Katru nedēļu nacionālajos vai reģionālajos sadarbības medijos tiek veidoti raksti par vienu no komandām un attiecīgo pašvaldību.TV aktivitātes tiek veidotas sadarbībā ar LTV. Raksti tiek veidoti sadarbībā ar Latvijas Avīze un reģionālajiem laikrakstiem. Interneta raksti sadarbībā ar Delfi. Mediju atbalsts ir izšķiroši svarīgs, lai tiktu sasniegti projekta mērķi un radīta jauna ekonomiskā vērtība novados. Kā motivācija projekta dalībniekiem būs nevis atalgojums, bet gan reputācija, kura tiem ir daudzkārt svarīgāka nekā finansiālais ieguvums. Un reputāciju veido mediji. 11 komandas izmantojot visus sev pieejamos resursus un zināšanas darīs visu, lai pārspētu pārējos. Un pārspēt var tikai vienā veidā- radot vislielāko vērtību.Dalībnieku ieguvumi:

  • Iespēja savienot mācības ar praktisku zināšanu pielietošanu izaicinošā vidē.

  • Iespēja atklāt savus talantus un ielikt spēcīgu pamatu karjerai.

  • Iespēja iegūt kredītpunktus.

  • Iespēja iziet praksi caur projektu.

  • Iespēja kļūt par biznesu līdzīpašniekiem, kuri tiktu radīti projekta ietvaros.

  • Iespēja iegūt nozīmīgas naudas balvas.

  • Iespēja iegūt daudz jaunu zināšanu un prasmju ārpus augstskolas mācību programmas.


Konkursa mērķis ir dot iespēju apliecināt sevi Latvijas studentiem un viņu pārstāvētajām augstskolām, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados. Caur šiem projektiem tiktu radītas jaunas darbavietas, piesaistītas investīcijas un veicināta ekonomiskā attīstība šajos novados.Projekta mājaslapa: www.radamnovadam.lv


Sociālie tīkli: www.fb.lv/radamnovadam
Dalies
Projektā iesaistītie
Māra LabunskaProjekta vadītājaJCI MB Rīga nodaļa