Bruņojušies ar ziņkārību griezāmies pie ļoti aizņemtiem, sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, lai noskaidrotu – kā tad ir viņiem! Lai gūtu plašāku skatījumu, mēs aptaujājām cilvēkus no dažādām sfērām, profesijām un amatiem.
Intervija ar Aigaru RostovskiLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes priekšsēdētāju, Zināšanu Ekonomikas padomes priekšsēdētāju, SIA “Biznesa augstskola Turība” īpašnieku, spēcīgs vadītāju, stratēģi un izglītības nozares profesionāli. Intervija ar Aigaru Rostovski pieejama šeit.

Intervija ar Lindu Samsonovu – radiopersonību un gaumīgas mūzikas nodrošinātāju radio klausītājiem, producenti, aktīvu ceļotāju, pasākumu vadītāju un kopumā apburošu cilvēku ar dikti smieklīgu Instagram lietotājvārdu. Intervija ar Lindu Samsonovu pieejama seit.

Intervija ar Masaki Nakagawa – mūziķis no Japānas, kuru ir apbūrusi mūsu kultūra un valoda (jo mēs esam apburoši). Masaki nodziedājis ne vienu vien dziesmu latviešu valodā, un ja neesi dzirdējis viņa daiļradi, noteikti paklausies. Intervija ar Masaki Nakagawa pieejama šeit.

Intervija ar Artūru Zepu – Rīgas Tehniskās universitātes attīstības prorektors. Latvijas Universitāšu asociācijas izpilddirektors. Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas valdes loceklis. Kādreizējais Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta prezidents. Jau kopš jaunības gadiem Artūrs aizrautīgi iesaistās dažādās aktivitātēs un piedalās projektos, kuriem ir nozīmīga ietekme uz sabiedrību. Savulaik cīnījās par studentu tiesībām un iesaistījās augstskolu likuma grozījumu pieņemšanā. Arī šobrīd turpina nest savu ieguldījumu augstākās izglītības modernizēšanas un pilnveides procesā. Vairāk interesantu faktu un atziņu skaties intervijā. Intervija ar Artūru Zepu pieejama šeit.

Dalies
Projektā iesaistītie
Interviju vadīja: Vika Dubaņeviča (JCI Ventspils) un Aleksejs Rutkovskis (JCI Riga International)