Projekta mērķis bija prezentēt Kurzemes reģiona iespējas un stiprās puses somu uzņēmējiem un JCI biedriem Latvijā, kā arī stiprināt uzņēmējdarbību un sadarbību starp Latviju un Somiju. Projektam tika izveidota plaša un piesātināta programma - iekļautas mērķētas un ekskursiju tipa uzņēmumu vizītes, tikšanās ar domes pārstāvjiem, somu uzņēmēju prezentācijas un formāla tīklošanās ar vietējiem uzņēmējiem Ventspilī, Kuldīgā un Liepājā. Katras dienas izskaņā - kvalitatīva atpūta ar gardām latviskām vakariņām, kas ļāva uzņēmējiem apspriest idejas neformālā gaisotnē.

Projekta ietvaros tika apmeklēti šādi Kurzemes uzņēmumi: - "DIP DAP" ražotne (SIA MGS FACTORY), SIA „Raituma krāsas” and SIA „Mars” in Kuldīgā,
- A/S „Immer Digital”, SIA „Ventspils metināšanas rūpnīca” un SIA „Arbo Windows” in Ventspils,
- A/S "UPB" in Liepaja.

JCI Somija tika uzrunāta kā partneris, jo šī spēcīgā organizācija 2018. gadā apvienoja 2100 JCI biedru (uzņēmēju, līderu un speciālistu), kas kopā ar sekotājiem, partneriem un atbalstītājiem veido labas biznesa sadarbības iespējas. Projektā piedalījās 6 spēcīgi somu uzņēmēji (On-Time Research Solutions Oy, Despro Project Management Oy, Stoorla Oy, Rapko Oy/Innorent Production Oy, Urkin Piilopirtti Oy/ City of Tampere, Investhink Oy), kas pārstāvēja celtniecības, elektrotīklu, e-komerciju, mediju nozari un valsts pārvaldes sektoru.

Projekta primārais mērķis bija panākt jaunu uzņēmumu vai sadarbības, kas vērsta uz eksportu, izveidošana. Projekts noritēja veiksmīgi, jo tā ietvaros tika uzsāktas vairākas sarunas par sadarbības uzsākšanu, izrunāti piedāvājumi produktu eksportam, apspriestas iespējas veidot somu uzņēmuma filiāles Latvijā, un iegūti nozīmīgi kontakti.
Dalies
Projektā iesaistītie
JCI Ventspils izsaka pateicību atbalstītājiem – JCI Latvia biedriem, Ventspils, Kuldīgas un Liepājas pilsētu domēm, VBAC un LIAA biznesa inkubātoram Liepājā.

Projektu koordinēja JCI Ventspils biedres:
Vika Dubaņeviča
T.29285567
vika.dubanevica@gmail.com

un Krista Papēde
T. 22384908
papede.krista@gmail.com

Vairāk: https://www.facebook.com/jciventspils