Kā Jūs raksturotu - ko Jums nozīmē JCI?


JCI redzu kā vienu no labākajām attīstības platformām pasaulē – vienīgi šeit ir iespējams izdzīvot vairākus dzīves scenārijus īsā laika posmā (gan profesionālās, gan individuālās attīstības izpratnē). Šeit ir iespējams saprast, kas tu esi, un īstenot savus lielākos sapņus.Kas savulaik Jūs mudināja un motivēja pievienoties JCI Latvia?


Viennozīmīgi cilvēki, JCI biedri, kas vēlāk kļuva par tuviem draugiem, kopā izejot caur daudziem priecīgiem, darbīgiem, grūtiem un pamācošiem notikumiem JCI dzīvē.Kādus labumus organizācija var sniegt tās biedram? Kā, Jūsuprāt, JCI Latvia biedrs var iegūt visvairāk un vislielāko pieredzi?


JCI sniedz iespējas ikvienam. Iespēju atrast savu talantu un turpmāko nodarbošanos, iespēju darboties savas valsts un tās sabiedrības labā, iespēju iegūt jaunas iemaņas, iespēju izmainīt savu dzīvi! Ir tikai jāvēlas tās izmantot un jārīkojas!Piedaloties vai vadot JCI realizētos projektus, ir iespējams visātrāk un efektīvāk izprast JCI piedāvātās iespējas, iegūt jaunus kontaktus un pats svarīgākais, saprast, kas tu pats esi un cik daudz tu vari paveikt. Padarītais darbs acumirklī nes atgriezenisko saiti. Iesaistoties JCI Latvia vadībā, paveras iespēja iepazīt liela uzņēmuma, politiskas struktūras darbības mehānismu un spēju motivēt, pārliecināt unEsat ieņēmusi nozīmīgus amatus JCI Latvia valdē. Kas Jūs pamudināja tiem pieteikties? Vai, Jūsuprāt, biedriem vajadzētu kā mērķi sev uzlikt – ieņemt dažādus amatus JCI nodaļu, nacionālajā un starptautiskajā līmenī?


Ieņemt amatus, būt par prezidentu, teikt runas krāšņos pasākumos, būt starmešu gaismā – tas viss, protams, ir JCI amatpersonas dzīves sastāvdaļa. Taču, kā jau tas dzīvē ierasts, aiz tā slēpjas smags darbs, liela atbildība, grūtu un nepopulāru lēmumu pieņemšana, un nepārtraukta biedru motivēšana. Veselu gadu tādā režīmā ir grūti izturēt, daži piekūst, nogurst, zaudē motivāciju, citi atrod sevī neizsakāmu spēku un . Tomēr, ikkatrs, kurš ir ieņēmis nozīmīgu amatu, vēlreiz izdarītu šādu izvēli, ja rastos iespēja nokļūt pagātnē. Tas ir labākais ko JCI sniedz – iespēju pārbaudīt sevi, pierādīt sev un noticēt sev! Novēlu tādu pieredzi un gandarījumu par sasniegto piedzīvot ikvienam biedram! Jo tas ir tā vērts!Atskatoties atpakaļ, kā Jūs vērtējat, ko Jums sniedza šo amatu ieņemšana Latvijas līmenī? Vai un kā šīs iemaņas var palīdzēt profesionālās karjeras izaugsmē? Ko Jūs saredzat kā bonusus?


Amatpersonām ir daudz pienākumi, viens no kuriem ir komunikācija ar sadarbības partneriem, pašvaldības un valsts amatpersonām, citu organizācijas pārstāvjiem, viedokļa līderiem un sabiedrībā pazīstamajām personām ne vien Latvijā, bet arī ārpus tās. Saskarsme, sadarbība, kopīgs darbs sniedz iespējas iepazīt daudz jaunus cilvēkus, veidot jaunas pazīšanās, vai pat draudzību gan ar sabiedrībā ievērojamiem cilvēkiem, gan ar fantastiskiem un interesantiem cilvēkiem, kas nav tik plaši pazīstami. Kontakti visos laikmetos ir bijuši nozīmīgi gan profesionālās karjeras izveidē, gan izaugsmei. Spēja uzturēt jebkāda veida sarunu, uzstāties dažādu auditoriju priekšā, teikt runas, par kurām iepriekš netiek brīdināts, turēt sevi rokās un mācēt pierādīt savu viedokli ir vienas no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz JCI.Ambīcijas un izaugsme. Vai esat domājusi par nākotnes plāniem, kas būtu saistīti ar JCI nacionālo vai starptautisko līmeni? Ko vēl vēlētos sasniegt/īstenot/organizēt (pasākumi, projekti)?


Manuprāt, par savas karjeras laiku esmu paspēju izdarīt samērā daudz. Pēdējais, kas plānā ir palīdzēt, un kas aizņem daudz laika nu jau pēdējos divus gadu, ir veiksmīga Eiropas konferences organizēšana. Ticu, ka mums visiem tas izdosies lieliski un Latvijas vārds skaļi un skaisti skanēs visā Eiropā!JCI Latvia šogad svin 25. dzimšanas dienu – kāds būtu Jūsu novēlējums organizācijai?


Novēlu JCI Latvia kļūt par nozīmīgu viedokļa līderi, organizāciju, kurā ieklausās Latvijas valsts nākotnes veidotāji un pārliecinoši nest Latvijas vārdu pasaulē.