Rīgas nodaļa tika izveidota 1993. gada rudenī, piedaloties apmēram 40 aktīviem un uzņēmīgiem jauniešiem vecumā no 18 līdz 40 gadiem. Tā ir viena no pirmajām dibinātajām nodaļām līdz ar nacionālo organizāciju.

Rīgas nodaļā darbojas 25 biedri un 11 senatori. Nodaļas biedri pārstāv dažādas biznesa nozares - finanses, jurisprudence, kokapstrāde, mazum- un vairumtirdzniecība, uzkopšanas ārpakalpojumi, loģistika, tālākizglītība, IT risinājumi un citi.

Kopš 1993. gada 12 nodaļas biedri ir tikuši ievēlēti par JCI Latvia Nacionālajiem prezidentiem.

Rīgas nodaļas daži no aktuālajiem un realizētajiem projektiem:
  • TOYP (Ten Outstanding Young Persons (desmit jaunas izcilas personas) apbalvojums, kas ir starptautisks goda titula apbalvojums, ko pasniedz izciliem, jauniem cilvēkiem par pozitīvu pārmaiņu veikšanu sabiedrībā. Latvijā apbalvoto personu vidū ir Raimonds Elbakjans, Pauls Irbins, Aminata Savadago, Andris Rubīns, Mārtiņš Sirmais un citi. Nodaļa projektu realizējusi 2016., 2015., 2014.gadā.
  • Tāpat arī nodaļa ir uzsākusi darbu pie Labo darbu projekta.
Lai uzzinātu vairāk par Rīgas nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Rīga biedriem, lūgums sazināties ar Rīgas nodaļas prezidentu 2020 Laimu Kamzolu (e-pasts: laima.kamzola@gmail.com).