Jay Johnson lekcija SEB bankas Inovāciju centrā
1. februārī, plkst. 18.00-20.30, Vaļņu ielā 11
Aicinām apmeklēt 2 lekcijas, kuras vadīs biznesa treneris un koučs Jay Johnson (ASV)!
Kā saprasties ar sarežģītiem cilvēkiem?
Mēs visi pazīstam cilvēkus, ar kuriem mums ir grūti saprasties. Sarežģītu un nelabvēlīgi noskaņotu cilvēku uzvedība ir īsts izaicinājums pat pieredzējušiem speciālistiem. Tomēr vai viņu uzvedība ir tik slikta un vai iespējams iemācīties saprasties ar šādiem cilvēkiem? Izmantojot Jay Johnson TEDx konferencē nesen prezentēto uzvedības inteliģences (Behavioral Intelligence) pieeju, šajā lekcijā pētīsim "sarežģīto" cilvēku motivāciju un stratēģijas, kas jāpielieto, lai ar viņiem varētu labāk saprasties.
• Kā paaugstināt produktivitāti?
Mēs dzīvojam pasaulē, kurā ir pilns ar darbiem, kas nekad nebeidzas, traucējošiem faktoriem un izaicinājumiem, kas zog mūsu uzmanību un samazina produktivitāti. Tas var likt ikvienam justies nogurušam un nomāktam. Šajā lekcijā dalībniekiem tiks sniegtas prasmes un zināšanas kā efektīvi noteikt prioritātes, fokusēties un saglabāt mieru, pat ja apkārt ir haoss.
Jay Johnson ir ieguvis maģistra grādu komunikācijas zinātnē, ir sertificēts treneris, kas specializējas komunikācijā un līderības attīstībā. Vadījis treniņseminārus “Ford Motor Company”, “KFC” un citiem uzņēmumiem visā pasaulē. 2019. gadā kļuva par JCI starptautisko viceprezidentu, atbildīgo par Eiropas reģionu.
Vairāk par Jay uzziniet šeit:
https://www.linkedin.com/in/jayjohnson5790
https://speakerhub.com/speaker/jay-johnson
Reģistrēties iespējams šeit: http://tiny.cc/jayjohnson
Dalība lekcijās ir bez maksas. Vieslekcijas notiks angļu valodā.
Pasākums tiks filmēts un fotografēts, un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti JCI Latvia publicitātes un mārketinga vajadzībām.