"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

"JCI Latvia Pavasara Akadēmija", 25.-26.03.2017, Cēsīs!

24.-26.martā norisinājies divu dienu apmācību pasākums "JCI Latvia Pavasara Akadēmija" ar ļoti intensīvu programmu, kas iekļāva praktiskas apmācības par dažādiem biedriem aktuāliem tematiem, JCI oficiālos kursus, JCI Latvia stratēģisko plānošanu, motivējošas prezentācijas, komandas saliedēšanas un citas personības izaugsmes un profesionālās kvalifikācijas celšanas aktivitātes.

Akadēmijas treneru vidū bija pārstāvēti gan vietējie, gan starptautiskie JCI un profesionāļu treneri.

Šajā Pavasara Akadēmijā fokuss tika virzīts uz to, kā vēl vairāk saliedēties un strādāt kā vienota komanda, kā virzīties uz mērķiem kopā un tos sasniegt, gūstot iedvesmu un spēku tālākajiem darbiem un pozitīvām pārmaiņām. 

Komandas saliedēšanas aktivitātes vadīja fantastisks treneris un biznesa konsultants Aldis Zauls, kurš kopš profesionālās karjeras laikā kopš 2001.gada piedalījies vairāk kā 800 dažādu treniņu un programmu veidošanā, organizēšanā un vadīšanā. Aldis jebkuras mācības vada ar azartu, pozitīvu degsmi, humora izjūtu un atbildības sajūtu. Tā tas notika arī JCI Pavasara akadēmijā. Vadot dažādas komandas aktivitātes, tika meklēti risinājumi, kā vienoties par kopīgiem lēmumiem, kā sistemātizēt darbu, kā ātrāk atrast kopīgu darbības veidu, lai sasniegtu mērķus.

Iedvesmu un lielisku semināru 4 stundu garumā vadīja pasaules līmeņa treneris, starptautisks TEDx runātājs, inovators Macus Orlovsky, daloties ar savu pieredzi kā realizēt iespaidīgus projektus, laužot jebkādus sabiedrībā esošus stereotipus, kā atmest bailes un virzīties uz priekšu.

Otrajā dienā sesijas turpinājās, un treneris Pauls Irbins sniedza lekciju “Atbildīgais līderisms”, kur tika dots ieskats tajā, kā darbojas mūsu prāts un kā strādāt pie tā, lai spētu domāt ārpus ierastajiem ikdienas rāmjiem un sasniegtu vairāk. Pauls ir viens no aktīvākajiem alternatīvās bērnu izglītības attīstītājs Latvijā – dibinājis 3 bērnu zinātnes centrus „Z(in)oo” (Cēsīs, Rīgā un Lielvār...dē), pirmo divu Latvijas kosmisko zonžu „Zinno-1” un „Zinno-2” palaišanas un pirmā Latvijas Kosmosa festivāla organizators, bijis vienīgais apstiprinātais kandidāts no Latvijas „Mars One” starpplanētu misijai - lidojumam uz Marsu, Cēsu novada pašvaldības projekta „Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs” vadītājs, balvas „TOYP Latvia 2014” iegūvējs. 

Paralēli tam JCI Latvia Rīgas nodaļas senators - sertificēts JCI treneris Uģis Krūmiņš sniedza kursu “JCI Achieve”, kurā Akadēmijas dalībnieki varēja iepazīties ar JCI vērtībām, darbības principiem un JCI biedru lomu sabiedrībā, lai varētu radīt pozitīvas pārmaiņas.

Pavasara Akadēmijas vadītaja bija pozitīvā un smaidošā Jūlija Gifford, kura nebaidījās dalīties ar saviem veiksmes un neveiksmes stāstiem.

 

Pavasara akadēmijas atbalstītāji: Raiskumietis, #balticgiftfactory, Kriella.com, Cēsu Novada Pašvaldība

 

Paldies visiem par dalību un uz tikšanos nākamajā Akadēmijā!

VISS IR IESPĒJAMS! Vajag tikai vīzīju, ticību saviem spēkiem un neatlaidību.

Pavasara akadēmiju organizēja: Cēsu nodaļa

 

Ja Jums ir kādi jautājumi par šīm vai nākošajām apmācībām vai vēlaties pievienoties nākošajās, lūgums sazināties ar JCI Latvia Atbildīgo Viceprezidenti 2017 Jekaterinu Šimi - Mob.: 28897699, E-pasts: jekaterina.sime@gmail.com vai JCI Latvia Apmācību Viceprezidentu 2017 Aleksandru Ļuļu - Mob.: 26441329, E-pasts: aleksandrs.luls@gmail.com.

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv