JCI Riga GO! organizē orientēšanās pasākumu “Rīgas ķirsīši”. Komandas, orientēšanās kartes, kontrolpunkti, sacensību gars un balvas – tas viss, kā jau īstā sporta pasākumā, būs! Taču jāatzīst, ka sports ir tikai izvēlētais veids, kā veicināt Rīgas biznesa vides izaugsmi.

Ko dalībnieki iegūs, piedaloties “Rīgas ķirsīšos”?
Tā būs aktīvi pavadīta diena, iepazīstot Rīgu un pievēršot uzmanību tam, cik daudz videi draudzīgu pārvietošanās iespēju ir pilsētā. Cerams, ka šīs zināšanas tiks izmantotas turpmāk arī ikdienā. Tāpat dalībnieki apmeklēs pilsētā esošos uzņēmumus, kuros atradīsies pasākuma kontrolpunkti. Pildīs uzdevumus, sacentīsies par galveno balvu, tāpat arī par simpātiju balvām. Un, protams, pasākuma organizatori nodrošinās iespēju uzzināt, kas tad JCI Latvia īsti ir.

Kāpēc uzņēmumiem piedalīties “Rīgas ķirsīšos”?
Tajos uzņēmumos, kas piedalīsies pasākumā, tiks izvietoti kontrolpunkti. Uzņēmumam ir interesanti piedalīties šajā pasākumā, ja tas savā attīstībā redz kādu jautājumu, problēmu vai šķērsli, kura risināšanu tas gribētu apskatīt no citas perspektīves, dzirdēt redzējumu no malas. Uzņēmumi – kontrolpunktu saimnieki – tiek uztverti kā pasākuma līdzorganiozatori, tāpēc katrs no tiem saņems individuālu pieeju, izvēloties piemērotākās metodes uzdevuma sagatavošanai un izstrādājot tā vērtēšanas kritērijus.

Ko dara JCI Riga GO!, organizējot šo pasākumu?
Mūsu galvenais mērķis ir mācīties rast sarežģītu jautājumu risinājumus viegli un radoši. Un šo mācīšanās procesu mēs esam pārvērtuši interesantā spēlē, iesaistot gan uzņēmumus, kuriem ar dažādām, turklāt profesionāli izstrādātām metodēm, palīdzēsim rast atbildes uz to uzdotajiem “cietajiem riekstiem”/problēmjautājumiem; gan arī aicinot piedalīties dalībniekus, kuri ne tikai varēs pavadīt dienu erudīti un aktīvi, bet arī uzzināt, kas tad ir tās rūpes, ar ko ikdienā saskaras biznesa vides pārstāvji.

Projekta vadītāja: Elvīra Laizāne e-pasts: elvira.laizane@gmail.com

Seko līdzi aktuālai informācijai!