2017. gada 8. jūnijā Rīgā domubiedri dibināja jaunu elitāru JCI nodaļu RIGA BUSINESS, kura apvieno biznesa īpašniekus un vadītājus, kuras darbība ir vērsta uz uzņēmējdarbību veicinošu sociālu projektu realizāciju vietējā un starptautiskā mērogā.

Tā ir astotā pēc skaita JCI Latvia nodaļa Latvijā un ceturtā Rīgā. Nodaļas biedri varēs būt tikai biznesa īpašnieki un vadītāji vecumā no 18 – 40 gadiem, kā arī nodaļas valde tiks pārvēlēta ik gadu, sekot JCI noteikumiem “one year to lead”. Dibinātāju sastāvā ir vairāki sabiedrībā plaši pazīstami jaunie uzņēmēji no dažādām nozarēm.

Komentējot RIGA BUSINESS nodaļas dibināšanu, JCI Latvia 2017. gada prezidents Auseklis Sarkans uzsvēra: “Pieprasījums biznesa nodaļas radās gan iekšēji organizācijā, gan ārēji ienāca piedāvājumi no citām valstīm sadarboties tieši 2018. gadā Rīgā notiekošās JCI Eiropas konferences kontekstā. Mēs vienkārši sekojām tendencēm un radījām platformu vietējiem un starptautiskiem biznesa dialogiem.”

RIGA BUSINESS nodaļas 2017. gada prezidents Pauls Romans uzsvēra: “Tā būtu nodaļa, kuras biedru un to biznesu vērtība pieaugtu no ieteikumiem un kontaktiem Latvijā un ārvalstīs. To mēs centīsimies uzturēt labā līmenī.

Lai uzzinātu vairāk par JCI Riga Business nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Riga Business biedriem, lūgums sazināties ar nodaļas prezidentu 2021.gada prezidentu Raivi Pučuru (e-pasts: raivis.pucurs@gmail.com, tālr.nr. +371 28375590)