Cēsu nodaļa ir dibināta 2015. gada 3. jūlijā, un tā apvieno 8 enerģijas pilni biedri, kuri tic, ka ar JCI kopīgi realizētajiem projektiem, ir iespējams padarīt Cēsis un Cēsu rajonu par labāku vietu, kur veidot uzņēmējdarbību, dažādot sociālo dzīvi, veidot ģimeni un attīstīties.

Nodaļas biedri ir biezu tērauda lokšņu servisa centra "Oy Flinkeberg AB" pārdošanas vadītājs, estētikas kosmetoloģijas uzņēmuma “K.Salons” īpašniece, tekstila nozares uzņēmuma "Baltic accountancy solutions" struktūrvienības vadītājs, uzņēmuma “A.R.B.” valdes loceklis, labumu darītavas "Raiskumietis" īpašnieki un citi.

Cēsu nodaļas nozīmīgākie projekti:
  • 2016. gadā tika realizēts projekts Cēsu uzņēmējdarbības veicināšanai un konkurētspējai "Cesis 810", kas tika atklāts, atzīmējot nodaļas dzimšanas dienu un Cēsu pilsētas 810 gadi.
  • 2015. gada oktobrī nodaļa ir veiksmīgi novadījusi savu pirmo projektu - Jauno uzņēmēju un līderu konferenci “Uzrāviens” ar tēmu – “Es veidoju zīmogu” jaunu uzņēmumu motivācijai un atbalstam, kas tika plaši apmeklēta.


Lai uzzinātu vairāk par Cēsu nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Cēsis biedriem, lūgums sazināties ar Cēsu nodaļas prezidentu 2019 Kasparu Poru (e-pasts: kaspars.pors@inbox.lv).