"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

JCI Liepāja

JCI Latvia savu enkuru Latvijas roka galvaspilsētā – Liepājā izmetusi jau divreiz, tas ir 2000.gadā un 2011.gada nogalē, kad jauni, aktīvi, radoši jaunieši no jauna atjaunoja nodaļu Liepājā.

Liepājas nodaļa lepojas ar saviem 10 biedriem, 3 senatoriem un vecbiedriem.

Nodaļas sanākšanas vieta ir LTRK Dienvidkurzemes telpās. Kopš 2005.gada Liepājas nodaļai ir logo zīme, sākotnēji tā atradās pie Liepājas 1.Rokkafejnīcas, tagad pie LTRK Dienvidkurzemes mītnes vietas.

Liepājas nodaļa kopš 2001.gada ir realizējusi daudz un dažādus projektus. 

JCI Latvia Liepājas biedri ir apmeklējuši Pasaules kongresus ASV, Austrijā, Portugālē, Japānā un Eiropas Konferenci Francijā, Tamperē, piedalījušies Baltijas Konferencē Liepājā, Jūrmalā un Klaipēdā. Zinības iegūtas arī  NORDIC Akadēmijā, COC Akadēmijā Austrijā.

Liepājā viesojušies Baltkrievijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Somijas  JCI pārstāvji un JCI Pasaules prezidents un viceprezidenti Louise Swanson un Steven Wilson. 

Liepājas nodaļas projekti:

  • 2016.gadā JCI Liepāja izstrādājusi un uzdāvinājusi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādei jaunu tēlu – inspektoru Lapsēnu Guni, kurš kopā ar VUGD pārstāvjiem dodas uz skolām, lai mazajiem bērniem mācītu un stāstītu par ugunsdrošības jautājumiem. Projekta turpinājumā tiek izstrādāta krāsojamā grāmata bērniem “Ugunsdzēsēju drauga Lapsēna Guņa padomi”, kurā ar dažādu spēļu un uzdevumu palīdzību bērniem būs iespēja apgūt zināšanas par ugunsdrošību.
  • “Uzrāviens 2016” – konferences tēma bija “Komandā ir spēks”. Konference pulcēja kopā gan jaunos un topošos uzņēmējus, gan pieredzes bagātus profesionāļus, kuri dalījās savā pieredzē par komandas izveidošanu, motivēšanu un kopēju mērķu sasniegšanu. Lektori pārtāvēja dažādas nozares- uzņēmējdarbību, kultūru, sportu u.c.
  • “Uzrāviens 2015”. Gada tēma bija “Motivācija - Ej un dari!”, kurā jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem bija iespēja uzzināt gan teorētisku informāciju par to, kas ir motivācija, gan arī ieklausīties dažādu uzņēmēju pieredzē un praktiskos stāstos par to, kā gūta motivācija, uzsākot savu uzņēmējdarbību, un, kā pārvarēt grūtības un novērtēt veiksmes.
  • “Uzrāviens 2014” bija par  e-komerciju. Tās  ietvaros uzņēmēji, interesenti  varēja uzzināt par dažādām mājas lapu veidošanas niansēm, reklāmas iespējām interneta vidē un to kā veidot veiksmīgu biznesu internetā.
  • 2014.gadā Dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" dāvinājumā no JCI Latvia saņēma jaunas suņu būdas. http://rekurzeme.diena.lv/vietejas-zinas/liepaja/dzivnieku-patversme-lauvas-sirds-davinajuma-sanem-jaunas-sunu-budas-75873; http://multinews.lv/?id=2191
  • Uzrāviens 2013” konferences tēma -  “21.gadsimta uzņēmējdarbība un mārketings”. Dalībnieki uzzināja gan par ilgtspējīga biznesa pamatprincipiem, gan par radošo industriju plusiem, par to, kā pārdot sevi un savu uzņēmumu mūsdienās. Konferences tēmas ietvaros, bija arī praktiska nodarbība par to, kā izmantot savus radošos resursus 21. gs mārketingam.
  • 2012.gadā Liepājas nodaļa rīkoja neatkarīgo īsfilmu festivāls „Festama 2012”.Neatkarīgo īsfilmu festivāla mērķis bija popularizēt video amatierismu, veicināt interesi par video un filmu mākslu un noteikt skatītāju simpātiju.
  • 2005.gadā JCI Latvia Nacionālais kongress “ Izmet enkuru Liepājā”. -http://www.kurzemes-vards.lv/lv/laikraksts/numuri/0005/09/16/?p=7 
  • “Sirsniņu uzklausīt, sapnīti piepildīt” – kopš 2000. gada aizsākusies draudzība starp Purmsātu speciālās internātskolas un JCI Liepājas nodaļu, kad JCI Liepājas biedri rīkoja pirmo palīdzības akciju, kuras ietvaros katram internātskolas audzēknim tika sarūpēta dāvaniņa, kuru viņš vēlējās saņemt Ziemassvētkos. Šo akciju atbalstīja arī Liepājas iedzīvotāji, ziedojot grāmatas un apģērbus. Arī turpmākos gadus JCI Latvia Liepājas nodaļa turpinājusi atbalstīt internātskolas bērnus, palīdzot skolā iekārtot datorklasi, rīkojot labdarības koncertu ar Rīgas Doma zēnu kora piedalīšanos, organizējot akciju ar klusībā ilgotu dāvaniņu saņemšanu katram šīs skolas bērnam, kā arī nodrošinot mazos skolniekus ar transportu, nokļūšanai svētku pasākumos, iegādājoties  biļetes uz Liepājas Teātra izrādi un koncertu, aizvedot uz skolu cirku, vai iemīļoto dziedātāju. Nodaļa palīdzējusi iekārtot arī atpūtas istabu jauniešiem.
  • “Neķer lašus, ķer...”- izglītojoši, izklaidējošs pasākums, kurā Liepājas nodaļa pie sevis aicina JCI biedrus un interesentus no visas Latvijas, lai kopā mācītos un arī atpūstos jūras krastā.

Ja vēlies palīdzēt radīt pozitīvas pārmaiņas Liepājā un Kurzemē, tad pievienojies!

Kontaktpersona: Liepājas nodaļas prezidente 2017 Monta Sidorova (mob: +371 22021385; e-pasts: monta.sidorova@gmail.com).

 

#jci #jcilatvia #jciliepaja #liepaja #bebetter

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv