"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis
19250621_1571612439539325_5669612162894605870_o.jpg

JCI Riga Business

31.07.2017

Rīgā tiek dibināta jauna JCI nodaļa biznesa īpašniekiem un vadītajiem

Ceturtdien, 8.jūnijā, Rīgā domubiedri dibinās jaunu elitāru JCI nodaļu RIGA BUSINESS, kura apvienos biznesa īpašniekus un vadītājus, kuras darbība būtu vērsta uz uzņēmējdarbību veicinošu sociālu projektu realizāciju vietējā un starptautiskā mērogā.

Lasīt vairāk »

JCI Rīga

Rīgas nodaļa tika izveidota 1993.gada rudenī, piedaloties apmēram 40 aktīviem un uzņēmīgiem jauniešiem vecumā no 18 līdz 40 gadiem. Tā ir viena no trim JCI Latvia dibinātāj nodaļām.

 

Rīgas nodaļā darbojas 25 biedri un 11 senatori. Nodaļas biedri pārstāv dažādas biznesa nozares - finanses, jurisprudence, kokapstrāde, mazum- un vairumtirdzniecība, uzkopšanas ārpakalpojumi, loģistika, tālākizglītība, IT risinājumi un citi.

Kopš 1993.gada 12 nodaļas biedri ir tikuši ievēlēti par JCI Latvia Nacionālajiem prezidentiem.

Lasīt vairāk »

JCI MB Riga

MB Rīga nodaļa darbojas kopš 1997.gada. 2017.gadā nodaļa svinēs 20.gadu jubileju!

MB Rīga nodaļa ir lielākā nodaļa Latvijā un apvieno vairāk kā 65 biedrus un 8 senatorus. Nodaļā darbojas gan uzņēmēji, gan dažādu nozaru profesionāļi, gan arī jauni un aktīvi cilvēki, kuri tikko ir uzsākuši savu karjeru.  Vidējais biedru vecums ir 28 gadi.

MB Rīga ir viena no aktīvākajām un ambiciozākajām nodaļām, tā kā tā ir saņēmusi vairākus JCI Latvia nacionālos un starptautiskos apbalvojumus, kā arī ik gadu veiksmīgi realizē vairākus dažāda veida projektus JCI Latvia līmenī radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. MB Rīga ir vieta, kur attīstīt sevī līderības spējas realizējot jau uzsāktos projektus vai iniciējot pilnīgi jaunus. Mūsu biedri apvienojas, lai kopā padarītu pasauli labāku.

Lasīt vairāk »

JCI Riga international

Rīga International nodaļa ir dibināta 1999. gadā un sākotnēji tā tika nosaukta par Rīgas Jauno nodaļu (Riga New). Nodaļa savu tagadējo nosaukumu ieguvusi 2014. gadā un ir pirmā starptautiski orientētā JCI nodaļa Latvijā.

Tā vieno biedrus, kuri plāno, uzsāk vai jau vada uzņēmējdarbību ārvalsīs, ir piedalījušies starptautiskos projektos, dzīvojuši, strādājuši, smēlušies pieredzi un atgriezušies Latvijā, piedalījušies Erasumus+ vai kādā citā starptautiskās izglītības programmās. Šīs nodaļas biedri interesējas par starpkultūru, seko līdzi ārvalstu notikumiem un importa/eksporta iespējām Latvijas uzņēmējiem.

Nodaļā darbojas 8 lieliski biedri un 5 zinoši senatori. Galvenās jomas, par kurām noteikti varēsi atrast atbildes šajā nodaļā ir māksla un dizains, finanses, telekomunikācijas, uzkopšanas pakalojumi, starpvalstu izglītības programmas, lietvedības akti, pārdotprasme, mārketings un tūrisms.

Lasīt vairāk »

JCI Liepāja

JCI Latvia savu enkuru Latvijas roka galvaspilsētā – Liepājā izmetusi jau divreiz, tas ir 2000.gadā un 2011.gada nogalē, kad jauni, aktīvi, radoši jaunieši no jauna atjaunoja nodaļu Liepājā.

Liepājas nodaļa lepojas ar saviem 10 biedriem, 3 senatoriem un vecbiedriem.

Nodaļas sanākšanas vieta ir LTRK Dienvidkurzemes telpās. Kopš 2005.gada Liepājas nodaļai ir logo zīme, sākotnēji tā atradās pie Liepājas 1.Rokkafejnīcas, tagad pie LTRK Dienvidkurzemes mītnes vietas.

Liepājas nodaļa kopš 2001.gada ir realizējusi daudz un dažādus projektus. 

Lasīt vairāk »

JCI Latgale

Latgales nodaļa dibināta 2013.gada 21.februārī.

Latgales nodaļa – tā ir saliedēta komanda, kur šobrīd ir apvienojušies 27 biedri, kas atbalsta viens otra iniciatīvas, kā arī nepaliek malā, kad citi JCI organizācijas biedri rīko pasākumus, konferences vai kongresus Latvijā un ārpus tās. Un tas vienmēr ir satikšanās prieks ar pozitīviem cilvēkiem!

JCI Latgale pulkā ir gan uzņēmēji (zemnieki, ražotāji, tirdzniecības pārstāvji, pakalpojumu sniedzēji), gan arī tie, kuri dziļi sirdī auklē ideju par savu biznesu un aktīvi piedalās apmācībās un pasākumos, kur var iegūt informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu. Viņi pārstāv ne tikai Daugavpils un tā novada, bet apvieno sevī Latgales reģiona aktīvos cilvēkus.

Apvienojot idejas un prasmes, nodaļas biedri augstākajā līmenī organizē apmācības, konferences un citus pasākumus Latgalē un ārpus tās. 

Lasīt vairāk »

JCI Cēsis

Cēsu nodaļa ir dibināta 2015.gada 3.jūlijā un to apvieno 8 enerģijas pilni biedri, kuri tic, ka ar JCI kopīgi realizētajiem projektie, ir iespējams padarīt Cēsis un Cēsu rajonu par labāku vietu, kur veidot uzņēmējdarbību, dažadot sociālo dzīvi, veidot ģimeni un attīstīties. 

Nodaļas biedri ir industriālās šūšanas uzņēmuma “Artex Latvia” projektu vadītājs, estētikas kosmetoloģijas uzņēmuma “K.Salons” īpašniece, tekstila nozares uzņēmuma "Baltic accountancy solutions" struktūrvienības vadītājs, uzņēmuma “A.R.B.” valdes loceklis un citi.

Lasīt vairāk »

JCI Jūrmala

Vienojoties idejā par ilgtspējīgu pilsoniskās sabiedrības un vides attīstību, kā arī mīlestībā uz jūru un Jūrmalu, 2016.gada 4.jūlijā tika nodibināta jauna nodaļa – JCI Jūrmala. Šobrīd JCI Jūrmalas nodaļa apvieno vairāk kā 15 jaunus līderus un uzņēmējus.

JCI Jūrmala – platforma jauniem cilvēkiem izmēģināt savus spēkus un apgūt jaunas zināšanas praksē. 

Lasīt vairāk »

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv