"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

Biedri runā

Intervija ar Renāti Bergu

Liepājniece Renāte Berga JCI Latvia darbojas kopš 2009.gada. Viņa ir vadījusi jauno uzņēmēju konferenci ”Uzrāviens”. Profesionālajā dzīvē Renāte ir „RX” grupas finanšu direktore ar pieredzi grāmatvedībā, banku sektorā un revidentes darbā. „JCI nekad nesaskarsies ar atbildi: „Nē, nevaru tev palīdzēt!” Džeiši viens otru atbalsta, ja esi šeit, tu esi savējais,” atklāj Renāte.

 

 

Lasīt vairāk »

Intervija ar Māri Baidekalnu

 „Galvenais – negausties un negulēt uz krāsns,” saka Māris Baidekalns - viens no JCI dibinātajiem Latvijā. Māra pieredze un aktīvā darbība studentu arodbiedrībā un Jaunatnes organizāciju komitejā 80-to gadu beigās sekmēja JCI ienākšanu un attīstību Latvijā. Kopš 90-to gadu sākuma Māra darbības sfēra ir bizness, šobrīd ir valdes loceklis kredītinformācijas aģentūrā SIA „Creditreform Latvija”.

 

 

Lasīt vairāk »

Intervija ar Kristīni Zabi

Liepājniece Kristīne Zabe ir daudzpusīga personība ar dažādām interesēm, ieguvusi divus maģistra grādus visai atšķirīgās jomās – filoloģijā un uzņēmējdarbības vadībā. Šobrīd Kristīne strādā LTRK Liepājas nodaļā kā eksperte un vada „Europe Direct” informācijas centru Liepāja. Savu profesionālo dzīvi Kristīne veiksmīgi apvieno ar darbošanos JCI Latvia Liepājas nodaļā, ir JCI Latvia senatore un 2016.gadā veiksmīgi attīstījusi JCI Liepājas nodaļu kā Nacionālā Attīstības viceprezdiente. „Katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek”, Kristīne citē Raini, runājot par JCI.

 

 

Lasīt vairāk »

Intervija ar Kaiju Silarāju

07.08.2015

Kaija Silarāja ir aktīva un radoša JCI Latvia senatore, kura organizācijā darbojas divpadsmit ar pus gadus. Šo gadu laikā ir ieņēmusi vairākus amatus gan nodaļas, gan nacionālajā valdē: 2001.gadā MB Rīga nodaļas ģenerālsekretāre, 2002.gadā Nacionālā ģenerālsekretāre, 2003.gadā MB Rīga nodaļas prezidente, 2004.gadā JCI Latvia Atbildīgā viceprezidente un 2005.gadā JCI Latvia Nacionālā prezidente. Profesionālajā dzīvē Kaija ir izpilddirektore ”Swedish Chamber of Commerce in Latvia”. Ar idejām un padomu tiek atbalstīti un papildināti JCI projekti arī pašreiz. Šogad Kaija vada JCI Latvia projektu ”Uzņēmēju delegācija uz Brazīliju”. ”Ja apkārt ir enerģijas lādiņš, ir viegli darboties, tas dzen uz priekšu, un JCI tāds ir,” atklāj Kaija.

 

 

Lasīt vairāk »

Intervija ar Ilzi Augstkalni

Ilze Augstkalne ir viena no spilgtākajām JCI Latvia dāmām, ar pieredzi mārketingā, projektu vadībā, apmācību un uzņēmumu vadīšanā. Šobrīd ir izpilddirektore uzņēmumā „Gfitness”, kas nodarbojas ar profesionālā fitnesa aprīkojuma vairum- mazumtirdzniecību. JCI ir ieņēmusi amatus gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī: 2001.gadā bijusi JCI Latvia nacionālā prezidente, 2004. gadā – EDC Councillor, 2005. gadā – JCI Latvia atbildīgā viceprezidente.

 

 

Lasīt vairāk »

Intervija ar Gintu Karolu

Gints Karols ir profesionālis infrastruktūras un ceļu būvniecībā, pieredze papildināta struktūrvienības vadītāja, iekārtu operatora, ekonomikas direktora un izpilddirektora amatā. Šobrīd Gints ir SC Grupas vadītājs, SIA ”Saldus ceļinieks” valdes loceklis, SIA ”Talce” valdes priekšsēdētājs. JCI Latvia darbojas kopš 1999.gada. ”Vairāk makšķeres un aprīkojuma konstruēšanā un veidošanā, nevis tik daudz zivju ķeršanā,” par saviem izaicinājumiem stāsta Gints Karols.

 

 

Lasīt vairāk »

Intervija ar Elitu Račiņu

Elita Račiņa ir šī gada JCI Latvia Senāta prezidente, JCI starptautiskās dzīves aktīviste un enerģijas pilna personība, kas māk priecāties par dzīvi. Profesionālajā dzīvē Elita ir Baltijas interneta zīmola biznesa vadītāja If apdrošināšanā, jau piecpadsmit gadus viņas profesionālās dzīves joma ir mārketings un pārdošana. „Man patīk sajust JCI starptautisko elpu, caur to es kā personība mācos un pilnveidojos. JCI – tie ir enerģijas pilni cilvēki,” atklāj Elita.

 

 

Lasīt vairāk »

Dans 2013 (640x590).jpg

Intervija ar Danu Čiščakovu

17.06.2015

Dans Čiščakovs ir plaša profila biznesa speciālists ar ilgu gadu pieredzi dažādu ražošanas un komercuzņēmumu problēmu risinājumos. Šobrīd darbojas kūdras ieguves biznesa jomā, ir SIA Klasmann–Deilmann Latvia izpilddirektors un valdes loceklis. JCI Latvia Dans darbojās organizācijas pirmsākumos (1990.gados) un ir viens no tās dibinātājiem. ”JCI Latvia - tie ir draudzīgi, uz biznesu un sevis pilnveidošanu orientēti cilvēki,” intervijā atklāj Dans.

Lasīt vairāk »

aldis profils 1.JPG

Intervija ar Aldi Alliku

13.05.2015

Aldis Alliks ir zvērināts advokāts, kas ar pārstāvību civillietās un aizstāvību krimināllietās darbojas jau kopš 1994.gada. JCI organizācijā Alda karjera ir ne mazāk iespaidīga: nacionālās organizācijas vadītājs 2008. gadā, pieredzējis JCI treneris vietējā un starptautiskā mērogā. Sarunas laikā Aldis atklāj: „JCI dod gan iespējas, gan arī nereti daudz nozīmīgākās (un salīdzinoši daudz retāk parasti atpazītās) “iespējas tikt pie iespējām”.”

Lasīt vairāk »

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv