"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

JCI Latvia Jaungada balle 17. decembrī plkst. 19:00 viesnīcā “Park Hotel Latgola”, Daugavpilī

Atkal redzēšanās prieks šoreiz būs ietērpts klasiskāk – Jaungada balles tēma ir “Melnbaltais kino”. Atcerēsimies veco labo Čārliju vai “Džezā tikai meitenes” (un ne tikai), kur smelties iedvesmu šī vakara svētku tērpam un noskaņojumam. 

 

 

Lasīt vairāk »

Uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakars viesnīcā "KOLUMBS", 2016.gada 7.decembrī, Liepājā

Pasākuma mērķis ir veicināt Kurzemes reģiona uzņēmēju tīklošanos (networking), kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram rekomendācijas.

Pirmajā tīklošanas pasākumā, kurš notika 8. novembrī, piedalījās 33 uzņēmēji no dažādām biznesa jomām un izpelnījās lielu interesi starp dalībniekiem.

 

Lasīt vairāk »

Konference jauniešiem "Level UP" Daugavpilī, 2016.gada 25.oktobrī

25. oktobrī viesnīcas “Park Hotel Latgola” konferenču zālē aizritēja konference jauniešiem "Level up", pulcinot ap 40 dalībniekiem, t.sk. Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) dalībniekus no Daugavpils pilsētas un novada skolām: Vaboles vidusskolas, Vienības pamatskolas, Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils 3. vidusskolas un Daugavpils Krievu vidusskolas - liceja.

 

Atklājot konferenci, Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Dzalbe uzsvēra, ka ir būtiski jau skolā jauniešiem gūt zināšanas par uzņēmējdarbību, tāpēc šāda veida tikšanās ar uzņēmējiem jauniešiem ir neatsverama pieredze, kas palīdz pilnveidot savas idejas un labi startēt konkursos.  

Lasīt vairāk »

Jauno uzņēmēju un līderu konference "Uzrāviens 2016" Liepājā, 6.oktobris

JCI Liepāja rīko konferenci "Uzrāviens 2016" par tēmu "Komanda ir spēks".
KAD: 6.oktobris, 2016
KUR: Liepāja, Lielā iela 11,restorāns UPE, Amber Hall zāle
REĢISTRĀCIJA: Līdz 4.oktobrim uz epastu taurina.agneze@gmail.com
MĒRĶIS: Motivēt Latvijas sabiedrību savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, jeb veicināt uzņēmējdarbības iniciatīvu, īpaši orientējoties uz potenciālajiem un jaunajiem uzņēmējiem.
DALĪBAS MAKSA: Bezmaksas
E-pasts saziņai jautājumu gadījumā: taurina.agneze@gmail.com,www.uzraviens.lv


Konferencē ir pieaicināti dažādu nozaru profesionāļi, kuri dalīsies ar savām zināšanām par konferences tēmu. Konference „Uzrāviens” norisinās katru gadu kopš 2007.gada un ir iedvesmojusi un iedrošinājusi neskaitāmi daudz aktīvu cilvēku attīstīties uzņēmējdarbībā.
Apmeklē konferenci un iegūsti motivāciju, praktisku informāciju un padomus par uzņēmējdarbību!
Seko līdzi un uzzini vairāk par konferences dalībniekiem!

 

JCI Cēsis pieredzes vakars 13.septembrī

Vasara JCI Cēsu nodaļai bijusi aktīva ne tikai saistībā ar nodaļas organizēto projektu Cēsu lepnums 810.gadei un dalību JCI Latvia pasākumos, bet arī ar to, ka augusta beigās norisinājās noderīgu informāciju un pozitīvu emociju piepildīts pieredzes vakars jauniem un aktīviem cilvēkiem Cēsīs.

 

Pasākums tika atklāts ar atraktīvu JCI Latvia senatora, JCI Latvia prezidenta 2004, "Triple A Latvia" biznesa konsultanta un trenera Uģa Krūmiņa vies-lekciju “Efektīvas komunikācijas izaicinājumi 21.gadsimta pirmajā pusē. Knifi un stiķi, iekļauti!". Viesi uzzināja, kā attīstījusies komunikācija gadsimtu gaitā un kā tā ir mainījusies pēdējā gadsimta laikā, uzsverot tendences un ieteikumus efektīvākai komunikācijai mūsdienās. Pasākuma viesi par tēmu noteikti nepalika vienaldzīgi; to apstiprināja aktīvā diskusija un pārdomas, vai ikdienā izmantojam laiku un komunikācijas kanālus efektīvi.

 

 

Lasīt vairāk »

JCI Latvija atvērtais vakars Jelgavā 15.septembrī

Kur? Driksas iela 9, Jelgava, LV-3001 (Konditoreja "Silva")

Kad? š.g. 15.septembris plkst.19.00 līdz 20.30 
 
Aicinām jaunus, aktīvus un mērķtiecīgus cilvēkus uz JCI Latvia atvērto vakaru Jelgavā. Šī tikšanās paredzēta visiem, kuri vēlas pilnveidot sevi, veikt pozitīvas pārmaiņas apkārtējā sabiedrībā vai vienkārši iepazīties ar līdzīgi domājošajiem. Ierašanās un reģistrācija no plkst.18.30. 
 

 

 

Lasīt vairāk »

JCI Latvia Nacionālais kongress "SPĒCĪGA ZĪMOLA VEIDOŠANA" 2016.gada 9.-11.septembris

JCI Latvia Nacionālais kongress notiek katru gadu septembrī un sapulcē JCI biedrus un senatorus no visas Latvijas, kā arī piesaista biedrus no citām JCI valstu organizācijām.
Divu dienu garumā notiek semināri un apmācības, uzņēmumu vizītes, JCI Latvia Ģenerālā Asambleja, tīklošanas pasākumi un dažādas praktiskās darbnīcas.
2016. gada kongress notiks Kuldīgā no 9.-11. septembrim par tēmu "SPĒCĪGA ZĪMOLA VEIDOŠANA".

 

Lasīt vairāk »

JCI Latvia MB Rīgas nodaļa iegūst labākā projekta apbalvojumu par projektu “The Road to Istanbul”


Aizvadītais gads JCI Latvia MB Rīgas nodaļas dzīvē iezīmējās ar vairākiem veiksmīgiem un sociāli nozīmīgiem projektiem, kurus novērtēja arī starptautiskajā (Eiropas) līmenī.

Ar lepnumu vēlamies paziņot, ka JCI Latvia MB Rīgas nodaļas rīkotais debašu konkurss «The Road to Istanbul» JCI Eiropas konferences 2016 (Tampere, Somija) laikā saņēma labākā projekta balvu kategorijā “Personīgā izaugsme”. Jāpiebilst arī, ka projekts 2015,gada nogalē saņēma JCI Latvia apbalvojumu, kā labākais gada projekts.  Nodaļas vārdā vēlamies pateikties projekta idejas autoram un vadītājam Houssam Laroussi Beniiche, ka arī visiem dalībniekiem un tiem, kas palīdzēja projekta norisē, un konkursa atbalstītājiem - Turkish Airlines, H2O centram, RISEBA.

Lasīt vairāk »

“Iepazīsties JCI” - Pieredzes vakars jauniem un aktīviem cilvēkiem Cēsīs. 25.augustā

Kad? š.g. 25.augustā

Kur? ZINOO centrā, Jāņa Poruka ielā 8, Zinātnes centrā Z(in)oo

Cikos? Plkst.19:00-21:00 

Ieeja bez maksas


Reģistrēšanās: https://goo.gl/forms/eqoF6x7iJyszIwS92

 

 

Lasīt vairāk »

piekrastes aizsardzības kampaņa “MANA JŪRA” 4.-5.augusts

Lai uzsvērtu ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi nākotnes veidošanā, kā arī sniegtu atbalstu jaunām biznesa idejām,

iedvesmojot tieši Jūrmalas iedzīvotājus videi draudzīgam biznesam, piekrastes aizsardzības kampaņa Mana jūra, un

starptautiskā bezpeļņas organizācija JCI Latvia Jūrmalas nodaļa rīko īpašu zaļās ekspedīcijas posmu Jūrmalas

piekrastē.

Mērojot kājām posmus Jaunķemeri – Dubulti 4. augustā un Dubulti – Lielupe 5. augustā, ikviens interesents varēs

uzzināt par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi vides aizsardzībā, jūrmalnieku zaļā biznesa pieredzi, kā arī apmeklēt

lekciju, kas veltīta dabas iedvesmotam dizainam.

 

Lasīt vairāk »

JCI Eiropas Konference 2016 Tamperē, Somijā

JCI Latvia delgācija 38 cilvēku sastāvā no 15. līdz 18. jūnijam pārstāvēja Latviju JCI Eiropas Konferencē Tamperē, Somijā.

Delegācijas mērķis bija Latvijas un Latvijas uzņēmējdarbības prezentēšana konferences laikā caur dalību Trade Show izstādē, organizējot Latvia - Canada Night, Ģenerālās asamblejas laikā prezentējot Latviju un Rīgu kā JCI Eiropas Konferences norises vietu 2018. gadā. Delegāti konferences laikā apmeklēja arī dažādus seminārus, apmācības, Eiropas EkonomikasEkspertu forumu, debašu konkursus, JCI Eiropas Prezidentu tikšanos un daudzus citus pasākumus.

 

Lasīt vairāk »

Neķer lašur, ķer... 2016.gada 2.-3.jūlijs viesu nams "Šķilas"

Kas? JCI biedri un draugi

Kur? Viesu nams „Šķilas”

Kad? 2.- 3. jūlijs

*ķer Liepājas vēju, neaizmirstamas emocijas, kopā būšanas prieku, jaunas zināšanas, foršu cilvēku sabiedrību u.c.

 

 

JCI Liepājas nodaļas biedri šā gada 2.-3. jūlijā pie sevis ciemos aicina ikvienu interesentu, lai pasākumā „Neķer lašus, ķer...” kopā iegūtu jaunas zināšanas, kā arī baudītu lielisku atpūtu viesu namā „Šķilas”, kas atrodas vien 300 m no plašās un skaistās pludmales.

 

Pieredzējušākie JCI Latvia biedri atcerēsies jau reiz liepājnieku organizētos vasaras pasākumus un šovasar JCI Liepājas nodaļas biedri nolēmuši negulēt uz veciem lauriem un pasākumu „Neķer lašus, ķer...” no jauna „vest tautiņās”. Tādēļ ikviens būs laipni gaidīts, lai ar jaunu uzrāvienu atsāktu lielisku tradīciju!

 

Lasīt vairāk »

JCI Latvia delegācija dodas uz JCI Eiropas Konferenci 2016, Tamperē, Somijā

13.06.2016

JCI Latvia delgācija jau 14. jūnijā devās uz JCI Eiropas Konferenci 2016, kas norisināsies Tamperē, Somijā no 15. līdz 18.jūnijam ar tēmu "The Nordic Visionary".

Lasīt vairāk »

Iedvesma aicina pieteikties uz tikšanos ar unikālu jaunieti Džoanu O’Riordanu

26.05.2016

Latvijā viesosies cilvēks bez robežām - Džoana O’Riordana

 

No 6. līdz 10. jūnijam Rīgā pirmo reizi viesosies unikāla personība, kuru mēdz dēvēt par cilvēku bez robežām – Džoana O’Riordana. Vizītes laikā viņa kļūs par centrālo figūru iedvesmas pasākumā kinoteātrī Splendid Palace, tiksies ar Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku, Invalīdu lietu nacionālo padomi un Apeirons pārstāvjiem, viesosies rehabilitācijas centrā Poga, Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, kā arī apmeklēs fonda “Nāc līdzās” koncertu Anglikāņu baznīcā un tiksies ar Rīgas starptautiskās skolas audzēkņiem. Džoanas O’Riordanas vizīte Latvijā notiek ar Rietumu bankas labdarības fonda un Rīgas Brīvostas atbalstu, sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību Apeirons.

Džoana O’Riordana ir viena no septiņiem pasaulē dzīvojošajiem cilvēkiem ar Tetra-amelia sindromu, kuru raksturo visu četru ekstremitāšu trūkums. Džoana ir atzīta motivācijas spīkere, cilvēku tiesību aktīviste, vairāku pasaules līmeņa apbalvojumu ieguvēja. Viņa ir uzstājusies ANO konferencēs, TED pasākumos, vairākās konferencēs un workshop darbnīcās visā pasaulē. Džoana studē kriminālistiku, konsultē Masačūsetsas Tehnoloģiju universitāti un Apple robota izstrādē, kas paredzēts dzīves atvieglošanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

 

 

Lasīt vairāk »

„Eiropas diena”

24.05.2016

Pasākums notiks Liepājā 04.06.16. no plkst. 12:00 – 15:00 pie Gulbju dīķa

 

Pasākuma mērķis - radīt iespēju iedzīvotājiem vienuviet uzzināt interesējošās atbildes uz dažādiem jautājumiem,saistībā ar Eiropas Savienību, iepazīties ar citu tautu tradīcijām, tikties ar dažādiem ekspertiem, kā arī apmainīties viedokļiem un aktīvi iesaistīties diskusijās, aktivitātēs.

 

Pasākumā piedalīsies:

 „Bizness” –Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidkurzemes nodaļa, biedrības „ JCI Latvia” Liepājas nodaļa

„Eiropa” – Liepājas nacionālo tautību biedrības, Europe Direct informācijas centrs Liepājā; Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments, Latvijas Pirmās palīdzības vienība

Kultūras programmā –JDK „ Lāņupīte”; Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņi; Liepājas baltkrievu kopienas Mara, baltkrievu dziesmu ansamblis „ Pavļinka” ; folkloras kopa „ Saknes” ; deju studija “ Horeo”, eksotisko deju studija “ Alegria”; Liepājas krievu kultūras biedrības „ Posoloņ”, vokālais ansamblis „Ļubava”; TRANS-CEN-DEN-TĀLĒ; Liepājas lietuviešu kultūras b-bas Rūta, folkloras ansamblis  Senoļiai; vācu ansamblis “ Es war einmal” un vācu kultūras centrs

 

Lasīt vairāk »

“Veiksmes stāsti Tavai ambīcijai!” 2016.gada 18.maijā Hotel Avalon, Rīgā

18.maijā noticis pirmais JCI Latvia jaunā tipa Iepazīties JCI pasākums, kurā bija iespēja dzirdēt veiksmes stāstus no Martin Villig (Taxify) un Matīsa Ansviesuļa (Cream Finance).

Matīss Ansviesulis no Creamfinance, kurš dalījās personīgā un iedvesmojošā stāstā kā no bankas darbinieka kļūt par miljonus vērta biznesa izveidotāju un īpašnieku!


Veiksmīgiem cilvēkiem ir kopīga vēlme pēc izaugsmes.
Mūsu tikšanās mērķis ir palīdzēt nojaukt robežas sava mērķa sasniegšanai. Tu dzirdēsi divus iedvesmojošus stāstus no pašiem ideju radītājiem par izaugsmi un par to, kā no idejas pavisam īsā laikā var izaugt globāls uzņēmums. 

  

Lasīt vairāk »

6591634_ORIGINAL_1463467933.jpg.jpg

IEDVESMA un JCI Latvia aicina pieteikt jaunus, izcilus cilvēkus Iedvesmas balvai

17.05.2016

Iedvesmas balva ir apbalvojums visvairāk iedvesmojošajiem Latvijas jauniešiem, kas tiek organizēts, balstoties uz starptautisko programmu JCI TOYP (Ten Outstanding Young Persons of the World – Desmit izcilu jaunu cilvēku pasaulē). 

JCI izcilus jaunus cilvēkus pasaulē apbalvo jau no pagājušā gadsimta 50. gadiem. Kopš 1983. gada, kad Taivānā JCI pasaules kongresa laikā notika pirmā TOYP apbalvošanas ceremonija, tā ir kļuvusi par JCI oficiālo starptautisko programmu. Katru gadu starp valstu pieteiktajiem nominantiem, kuri guvuši ievērojamus sasniegumus pasaulē, tiek atlasīti 10 izcili, jauni cilvēki, kuriem neatkarīgi no kategorijas tiek piešķirta TOYP balva.

 

Lasīt vairāk »

JCI Latvia Stratēģiskā sapulce 2016.gada 23.aprīlis

23.aprīlī veiksmīgi noritējusi JCI Latvia Stratēģiskā sapulce, kurā aktīvākie biedri dalījās ar ieguvumiem no organizācijas, organizācijas vērtībām un turpmākajiem stratēģiskajiem soļiem. Lielu Paldies sakām mūsu sapulces moderatoram - biznesa un personīgās izaugsmes trenerim Edvīnam Panderam.

 

Lasīt vairāk »

JCI Open Eve

23.martā plkst. 18:30 JCI Riga International aicina uz Atvērto JCI vakaru.

JCI International ir pirmā internacionālā JCI nodaļa Latvijā. Ja tu dzīvo Rīgā īsāku vai ilgāku laiku un vēlies atrast kontaktus, apmklē psākumu un kļūsti par JCI biedru - Tev būs iespēja tikties ar citiem JCI biedriem, uzzināt vairāk par JCI un iespēja pievienoties mums.
Šovakar īpašais viesis & runātājs - Nordic Club House.
Pasākums būs angļu valodā.
Plašāka informācija un jautājumi - rakstiet :andris.borovkovs@gmail.com

 

 

Lasīt vairāk »

JCI Latgale 3 gadu jubilejas svinības

JCI Latgale nodaļai šogad aprit 3 gadi. Un šo dzimšanas dienu ar prieku un līksmā kompānijā vēlamies svinēt 27. februārī. Tāpēc ielūdzam uz mūsu dzimšanas dienas svinībām, kopīgi uzburot pasaku ar vairāk vai mazāk zināmiem un redzētiem pasaku tēliem - reiz sensenos laikos..

 

Lasīt vairāk »

Aicinājums apmeklēt JCI Russia senatora Ruslana Makarova semināru-treniņu "Достучаться до НЕБЕС..."

21.01.2016

 JCI Latgale Daugavpilī aicina uz JCI Russia senatora Ruslana Makarova semināru-treniņu"Достучаться до НЕБЕС...".

 

Lasīt vairāk »

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv