"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

Starptautiskās meistarklases "Starptautiskā komunikācija" un "PR un mediji digitālajā laikmetā", 17.03.2017, Rīgā!

17.03.2017 ikvienam interesentam bija iespēja apmeklēt kādu no starptautiskajām meistarklasēm - “Starptautiskā komunikācija” (agļu val. - "International communication") un “Žurnālistika digitālajā laikmetā: Ja neviens par to nezina, nevienam tas nerūp” (angļu val. - "Journalism it the digital age: If nobody knows, nobody cares"), ko pasniedza harizmātiskā žurnāliste un mediju eksperte, kura ir apceļojusi vairāk par 100 pasaules valstis, bijusi ciešā kontaktā ar neskaitāmu valstu līderiem, 2013.gada Pasaules JCI prezidente - Kjiāra Lučia Milāni (Chiara Lucia Milani).

Apmācību valoda: angļu

 

Lieliskais ceļojums ieveda tēmās, sākot no starptautiskā protokola, biznesa etiķetes un publiskas uzstāšanās līdz spožiem un jēgpilniem padomiem par plašsaziņas līdzekļiem.

 

Ikvienam 4.-7.oktobrī ir iespēja iedalīties 2017.gada starptautiskajā PR un mediju akadēmijā (angļu val. - “2017 International PR & Media Academy”) Turīnā, Itālijā, kur Chiara Milani būs vadošā trenere.

 

Starptautiskās meistarklases organizēja: MB Rīga nodaļa

 

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo lekciju vai vēlaties pievienoties kādā no nākošajiem semināriem, lekcijām vai treniņiem, lūgums sazināties ar JCI Latvia Apmācību Viceprezidentu 2017 Aleksandru Ļuļu - Mob.: 26441329, E-pasts: aleksandrs.luls@gmail.com.

 

 

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv