"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

"Kurzemes uzņēmēju forums 2017", 27.01.2017, Liepājā!

2017.gada 27.janvārī Liepājā norisinājies "Kurzemes uzņēmēju forums 2017", ko organizēja Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Kurzemes Biznesa inkubators, finanšu institūcija Altum un JCI Latvia Liepājas nodaļa.


“Kurzemes Uzņēmēju forums 2017” ir uzņēmējdarbības vides atbalsta organizāciju Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Kurzemes Biznesa inkubatora un attīstības finanšu institūcijas Altum, kā arī JCI Latvia Liepājas nodaļas rīkots pasākums reģiona uzņēmējiem, kura mērķis ir pateikties biznesa pārstāvjiem par iepriekšējā gadā paveikto, sasniegto un ieguldīto, tādējādi veicinot valsts izaugsmi un Latvijas vārda nešanu pasaulē.

 

“Kurzemes Uzņēmēju foruma 2017” programma tika sadalīta divās daļās, kur dienas pirmajā pusē, “Hika spīķerī”, plkst. 13:00, interesenti tika aicināti uz semināru „Latvijas biznesa lepnuma stāsti”, tādējādi godinot tos, kuri Latvijā augstu novērtēti savā nozarē. Uzņēmumu līderi dalījās savā uzņēmējdarbības pieredzē, gūtajās atziņās un uzkrātajās mācībās.

“Latvijas biznesa lepnuma stāstus” atklāja SIA Metālmeistars vadītājs Māris Balodis, kura uzņēmums plašāku atpazīstamību sabiedrībā ieguva sadarbojoties ar skeletonistiem brāļiem Dukuriem, kuru neskaitāmās uzvaras sacīkšu trasēs izcīnītas izmantojot tieši šajā kompānijā ražotās slieces.

Turpinājumā ar savu pieredzi par to, kā apvienot veselīgo un lietderīgo radot uztura bagātinātāju šokolādē, dalījās SIA “Purified” vadītājs Māris Žimants, savukārt LED apgaismes iekārtu ražotāja “Vizulo” vadītāja Linda Zeltiņa pastāstīs, kā kompānija dažu gadu laikā izaugusi līdz vadošam savas nozares pārstāvim Ziemeļeiropā.

Pasākuma otrajā daļā no plkst. 16:30 interesenti tika aicināti apmeklēt “Vites spīķeri”, kur savu veikumu iepriekšējā gadā prezentēja Kurzemes Biznesa inkubatora uzņēmumi. Savukārt plkst. 18:30 “Kurzemes uzņēmēju forums 2017” atgriezās “Hika spīķerī”, lai svinīgā, tomēr neformālā gaisotnē atskatītos uz 2016.gadu kopumā, sveiktu izcilniekus, pārrunātu turpmākos plānus un sadarbības iespējas, kā arī gūtu papildu enerģiju un iedvesmu 2017.gada panākumiem.

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv