"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

Treneri

U.Kruumins.jpg

Uģis Krūmiņš (JCI Rīga)

No 2009. gada aktīvs JCI treneris. 

CNT (Certified National Trainer).

Aizrauj jaunu zināšanu un prasmju pārbaude, apgūšana un dalīšanās ar tām, t.i., ar treniņu palīdzību to nodošana citiem. Ikdienā palīdz uzņēmējiem un profesionāļiem vairot pārdošanas panākumus. 

Lasīt vairāk »

Andris Urbāns (JCI MB Rīga)

LU Sociālo zinātņu maģistrs ekonomikā, krīzes menedžeris VIP biznesam, biznesa konsultants, ģimenes konsultants, pārrunu vedējs.
Aktīvā biznesā kopš 2002. gada. Darbojies un konsultējis tādas nozares kā vispārējā būvniecība, ēku projektēšana, kokapstrāde, metālapstrāde, sabiedriskā ēdināšana, elektro montāža, grāmatvedība un nodokļu konsultācijas. Kopš 2013. gada pilnībā pārgāja uz biznesa konsultāciju sniegšanu.
2014. gadā izveidoja online režīmā lietojamu personāla atlases programmu www.urbanprofessional.lv.

Lasīt vairāk »

Ieva Lūkina (JCI RIGA INTERNATIONAL)

Par savu uzdevumu redzu cilvēku radošo spēju un talantu apzināšanu un atmodināšanu. Milzīga enerģijas un kreatīvā spēka pamodināšana un atjaunošana, tas kam sekoju ikdienā.

Lasīt vairāk »

Zane Zeile (JCI MB Rīga)

JCI MB Rīga biedre no 2011. gada.
Sociālo zinātņu maģistre sabiedrības vadībā, sabiedrības veselības speciāliste. No 2013. līdz šim brīdim studē eneagrammu Eneagrammas Institūtā Ņujorkā. Ir pabeigusi 1.,2., 3. līmeņa eneagrammas seminārus un ieguvusi sertifikātus ar tiesībām pasniegt šos eneagrammas līmeņus Latvijā, visā Eiropā un ASV. Treniņu pieredze saistās ar uzstāšanos studiju laikā LU maģistratūrā, Wollongongas universitātē Austrālijā (arī ar apjomīgiem pētījumiem un izskaidrojot sarežģītas sabiedrības veselības tēmas saprotami vispārējai auditorijai), un LU doktorantūrā, arī doktorantūras skolā. Ir pasniegusi kursu “Auro – soma – ceļš caur krāsām pie sevis” Veselības centrā Aparmita.

Lasīt vairāk »

Māra Labunska (JCI MB Rīga)

Franču valodas pasniedzēja kopš 2008. gada. Sniegt cilvēkiem jaunas zināšanas ir mans aicinājums.

Lasīt vairāk »

Guntra Briede (JCI MB Rīga)

Iepazīsties JCI – latviski un angliski, no 2012. līdz 2014. gadam MB Rīga interesentiem.

Lasīt vairāk »

Ernests Martiņuks (JCI Rīga)

Uzskatu, ka mērķa sasniegšanai savi iekšējie resursi vienmēr jāizmanto maksimāli, ja jau šādi resursi mums ir doti un pieejami, bet dzīve dod mums iespēju nepārtraukti mācīties, attīstot sevī arvien jaunas dotības un kapacitātes.

Partneris, vadītājs un nodokļu konsultants SIA “Art Finance”. Vairāk kā 10 gadu pieredze finansēs, analīzē, lokālo un starptautisko nodokļu plānošanā un grāmatvedībā. Konsultē klientus pēdējo 7 gadu garumā, veiksmīga pieredze finanšu līdzekļu piesaistīšanā.

 

Lasīt vairāk »

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv